• altını dolar gibi düşünmemek gerekiyor. altında iki adet katsayı var bunlardan biri ons dolar fiyatı yani altının dünya çapındaki değeri diğeri ise dolar kuru bazen ons yükselmesine rağmen altın fiyatları değişmemekte ülkemizde bunun sebebi dolar kuru. şu an ons'un yükselişi yüzünden bütün altın fiyatları yukarı yönlü ve dolardaki artış bunu daha da etkili olmasına sebep oluyor.
  • ne zaman alırsanız alın ucuza almış olursunuz...
  • son bir kırılma noktası var bence kırılacak bu ay sonuna kalır kalmaz 505 ?
  • yeter artık deyip, aldım ben de. vergi falan da getirmişler, devlet baba kara ortak, olsun onlar için de kazanırız. tl'de kalıp kendinize eziyet etmeyin.
  • tuvalete girip çıktım 5 dakikada 1 lira arttı.
  • 471 tl adamlar saatler önce 460, 455 tl civarlarındaki rakamlara küfür ediyorlardı. adamlar isyan etmeden bu fiyattan birikimleri varsa alsaydı sadece saatler içinde kar edeceklerdi.
  • beni kendimle kavgaya düşüren sarı kız. almadıkça her geçen gün pişman oluyorum ama hep lan acaba mı diyen bir yanım da var ve ikisi birbiriyle çatışırken ben yoruluyorum. neyse sene sonu 500 olur diyenler var bence bu gidişle ağustos sonu 500 taban yapacak şekilde artmaya devam edecek. ytd
  • (bkz: #111185163)
  • dakikada 1 tl artıyor, tuş basılı kaldı galiba.
hesabın var mı? giriş yap