• bildiğin kraker markası. sade, zeytinli ve domatesli olmak üzere üç çeşittir. erumuza bin şükür ki, artık mahalle bakkalımızın bile rafında bulunmaktadır.
  • marketlerde bulması hala o kadar da kolay olmayan italyan krakeri. en güvenilir kaynak yine saeco otomatları. bozuk paraları dolmuşlara metrolara vermeyip biriktirme sebebi. ilk ısırıkta akdenize egeye ışınlar, yemyeşil bahçede ahşap masaya kırmızı beyaz kareli masa örtüsü, efendime söyliyim cam yeşili şişeler donatılır edilir.

iş güç arasında gününün bi saatini özel kılmaya bayılanlara bahane yani. bazen migroslara 8li paketleri de gelebiliyo.
  • zeytinli ve domatesli çeşitleri beraber yendiğinde kuş ekmek tadı veren bırak masaya dökülen kırıntıları toplamayı * klavyeye tuşları arasına hüüüüüp yapası geliyor insanın, o derece...
  • 8li paketleri stoklanasi, özellikle kahvaltilarda labne light la beraber götürülesi.
  • ülker'in en kısa zamanda taklit etmesini beklediğim lezzetli, müthiş kraker.
  • otlu olan kısmı dilin üst kısmına gelecek şekilde yenilmesi gereken çok ama çok lezzetli kraker.
  • carrefour'da bulunabilir. zeytinli olaninin gunun her saatinde ' yenebilitesi ' var. domateslisini pek begenmedim , kupkuru.

arz ederim.
  • zeytinlisi, ayvalık çizik yeşil zeytinle ve karpuzla yendiğinde doyulamayan.. kırıntı dökülüp de ziyan olmasın diye tek seferde ağza atılıp bi güzel öğütülen..
  • kirinti dokmeden yemesi cok zor olan kraker.
  • zeytinlisinin tadı on numaradır. gece gece bile yedirtiyor kendini. o kadar hoş, o kadar güzel. ben ki öyle krakerlere bayılmam, buna hasta oldum. italians do it better mı diyorlardı? he, ondan.
hesabın var mı? giriş yap