şükela:  tümü | bugün
 • efsane yarış serisi gran turismo'nun son oyunu.

  daha önce paris games week'de konsept fragmanı yayınlanan oyun, bu sefer 19 mayıs'ta türkiye saatiyle 20.45'te playstation europe ve gran turismo resmi youtube kanallarında görücüye çıkacak.
 • ekim ayında ps-vr ile beraber çıkması planlanıyor
 • tanıtım videosu pek beğenilmeyen serinin son oyunu.

  photo mode olayında aşmışlar
 • 15 kasımda piyasaya çıkıyor ve split screen multiplayer özelliği ile geliyor.
 • 2017'ye ertelenmiştir.
 • son trailer'ı ile üzerinde çok çalışıldığını gösteren oyun. 2017 çıkacak olması bekleyişi güçleştiriyor, hele hele aralık 2017 olursa bekle babam bekle.

  https://www.youtube.com/watch?v=chxnu56jv2u
 • son traileri ağzımı açık bırakmış oyun. eski bir gran turismo fani olarak beni umitlendirdi. gran turismo bu tür oyunların efsanesi ve oncusuydu ancak son zamanlarda tahtını forza, project cars ve asetto corsa gibi rakiplerine birakmisti. videolardan yorum yapmak zor önemli olan oyun dinamikleridir tabii ancak bu sefer üzerinde baya çalışılmış izlenimi veriyor. sony'nin ps4 pro hamlesini de düşünürsek bu oyuna o konsolu aldıracak oyunlardan birisi gözüyle bakılıyor. eğer sesleride güzel yapmışlarsa tadından yenmez bir gt bizleri bekliyor gibi.
 • oyun firmalarının klasiği olan gecikme bu muhteşem oyun için de geçerlidir. kasım 2016 da çıkacağı duyurulmuş ve şimdi sitesinde 2017 yılı içinde çıkacak denmekte.
  hangi ay amünyum?!
  şubat mı? kasım mı?!!
  neyse.. grafikleri görünce piyasada olmayışına sinirlendim.. gördüğüm en muhteşem grafiklere sahip otomobil simülasyonudur..
  en önemlisi de hdr ve 4k destekli olmasıdır. şurdan da bu ışık farklarının önemini görmek mümkündür.
  daha fazlası için:

  gecikme ile ilgili olarak da özür niteliğinde bir mektup:

  merhaba gt topluluğu
  sizlerle gran turismo sport’u 2017 yılına ertelemek gibi zor bir kararın haberini paylaşmak istiyorum. gt sport, polyphony’nin en önemli ve hem hayranların hem de ekibimizin büyük beklentiler içinde olduğu oyun markalarından biri.

  başından itibaren bu oyun, fizik tabanlı modelleme, ses simülasyonları ve manzaralar fotoğraf modu gibi son teknolojileri kullanma açısından en büyük işlerimizden biri oldu. bu özellikleri yeni bir spor moduyla birleştirerek, gerçek bir yarış oyununun nasıl olması gerektiğini gösterip rekabetçi bir oyun tecrübesi sunuyoruz. paylaştığımız her yeni oynanış görüntüsünün ardından aldığımız tepkiler de bizi naçizane heyecanlandırıyor.

  ancak, kasım’daki planlanan çıkış tarihine yaklaştıkça, duyurduğumuz andan itibaren epey çaba sarf ettiğimiz ve tecrübeden taviz vermek istemediğimiz gt sport’u mükemmelleştirmek için daha fazla zamana ihtiyacımız olduğunun farkına vardık. henüz yeni bir çıkış tarihi belirleyemesek de, çıktığı zaman gt sport’u en iyi gran turismo oyunu yapmak için çok daha sıkı çalışacağız.

  gt sport, dünyadaki çeşitli oyun etkinliklerinde gösterilmeye devam edecek. umuyorum ki henüz yayınlanmasa da herkes gt sport’un yaşatacağı gelişmiş tecrübelerden bizzat yararlanma fırsatını bulur. desteğinizi sürdürdüğünüz için teşekkür ederim.

  - kazunori yamauchi, polyphony digital inc başkanı.
 • amazon ümitlendirmemek için olsagerek aralık 2017 tarihini gösteriyor. yok artık ali sami.
 • dün kapalı betası yayınlanmış olan oyundur. ışıklandırma muhteşem gözüküyor, araç sesleri bir assetto corsa kadar iyi değil, grafikler tatmin edici seviyede ve en bombası replay görüntüleri gerçek hayat gibi yani yarıştıktan sonra tekrar izleme özelliği bu oyunda bambaşka!

  beta sürümü uzunca incelemek isteyen olursa
  ahanda linki