şükela:  tümü | bugün
 • geçtiğimiz mayıs ayında antalya belek'te açılan 5 yıldızlı otel. bayram tatili döneminde geldik. şu ana kadar herşey 10/10 diyebilirim.

  en son kaldığım otelde (bkz: lykia world) kırmızı eti bırakın kıymalı bir yemek bile çıkmamıştı. burada ise steak bile çıkarıyorlar. yemekler gayet iyi. tesis süper. aqua parkı, dalga havuzu, görevliler, odalar aklınıza gelecek herşeyden memnunuz.

  tek sorun arap ve iranlı müşteriler. ona da yapacak birşey yok.

  şu ana kadarki görüşüm bir sonraki yıl bir daha gelmek yönünde.

  tatil sonrası edit gelebilir.
 • an itibari ile tatilimin son gününü geçirdiğim otel. tesis yemekler personel herşey gayet başarılı. seneye tekrar gelmek umuduyla..
 • tatil satın aldığım tur şirketinin anlattıkları ile otelde maruz kaldığım muamele arasındaki farklara dellenir iken ve bunları mutlaka bildirmeliyim derken, dün gözümüzün önünde 4-5 yaşlarında küçük bir kız çocuğu boğuldu bu otelde. olayda otelin ihmali var mıdır yok mudur bilemem, tek gördüğüm çocuğa misafirlerden biri olduğunu düşündüğüm birinin kalp masajı yaptığı ve kucakta götürüldüğü idi. dün akşam yaşanan bu olayın ardından tüm gece dua ettim kurtarmış olsunlar diye. bu sabah sorduğum her otel yetkilisi bilmediğini söylerken dün yanlarında gördüğüm ve anneyi teselli etmeye çalışan bir kadına sordum ve çocuğun öldüğünü, ailenin filistin'e döndüğünü söyledi. havuzda bir şey olmaz diyor değil mi insan, oluyor, çocukların kollarından o kolluklar çıkmamalı ve gözler bir an ayrılmamalı :(
 • geçen yıl kaldığım on numara otel. tek sorun sahili biraz yetersizdi. onun dışında hemen her şey dört dörtlük.
 • geçen sene gittiğim (bkz: kamelya world) ile kıyasla plajı hariç ki denize girmek ve güneşlenmekten çok haz ettiğimi söyleyemem her anlamda daha iyi oteldir hizmet(ilgili garsonlar) , kalite (konforlu odalar) ve eğlence (şişme botlarla su kaydıraklarından kaymak vs.) yeterince tatmin edicidir.