şükela:  tümü | bugün
 • badilere eklediğim, yazdıklarından anladığım kafası çalışan, düzgün bir yazar.
  bozma çizgini bro.
 • yazarları reklamcılıkla suçlayan, para almakla suçlayan, şirketleri parayla reklam vermekle suçlayan ayrıca aşağılayan bir yazar.

  kendisi ise bir dolu reklam içerikli entry giren yazar.

  buyrun o entry'leri:

  (bkz: #73917700)

  grundig marka çamaşır kurutma makinesi reklamı.

  (bkz: #73886181)

  sürpriz yumurta reklamı.

  (bkz: #73882348)

  futbolcu reklamı.

  (bkz: #73868120)

  tadelle reklamı.

  (bkz: #73865968)

  futbolcu reklamı.

  (bkz: #73706265)

  restorant reklamı.

  (bkz: #73655009)

  turkcell reklamı.

  (bkz: #73510264)

  pringles reklamı.

  (bkz: #73504587)

  yine pringles reklamı.

  (bkz: #73387045)

  radyo programı reklamı.

  (bkz: #73220225)

  fiat reklamı.

  gördüğünüz gibi 2018 yılının başından bugüne kadar girdiği reklam içeriki yazıları.

  saçma değil mi? beni suçlaması da bu kadar saçma işte. sevdiği, tecrübe ettiği, memnun kaldığı şeyler hakkında yazı yazmış. ve ardından kalkıp beni suçlamış, oysa benim de yaptığım onunkinin aynısıydı.
 • beni suçladığı entry: (bkz: #73872980)

  benim cevap verdiğim entry: (bkz: #73993431)
 • beni takip etsin bu yazar. daha çok reklam içerikli entry gireceğim. sonuçta kitap çok, yazar çok, şarkı çok, oyun çok, çok oğlu çok!
 • başkalarına yaranmak için entry giren zavallıları fazla takmayan yazar. sonuçta mal çok, ergen çok, aklınca açıklama yazıp aklı çalışmayan çok oğlu çok..

  edit: şikayette bulunmuş, kıyamam. sözlük yönetiminden arayıp "nikolay'ı üzme tamam mı?" dediler, için rahat etsin. reklamını yaptığı firma yetkilileri buraları okuyup arkasından dalga geçiyor, haberi yok zavallının.

  söz konusu başlıkta gereken cevabı veremediği için yazar başlığına peş peşe 4 entry girip pisleyen işsiz, güçsüz, eğitimsiz takımının da ağlaması bıktırdı artık.
 • hakkımda hakarete varan entry'leri nedeniyle gerekli şikayetlerde bulunduğum yazar. ben iyi niyetimle açıklamalarımı yaptım, lakin adı geçen yazar iyi niyetimi suistimal etti. ben de gerekli işlemleri gerçekleştirdim. artık gerisiyle kendisi uğraşır.
 • beğenmediği fikire karşı argüman üretemeyince karşısındaki kişiyi "ergen" ilan eden yazar bozuntusu.

  temcit pilavı gibi aynı şeyleri tekrarlar, araştırmadan atıp tutar. "karşımdaki neden böyle bir şey söyledi" diye bir an bile düşünmez.

  benden sonra bu kişiye maruz kalan yazarlara not: zaman kaybetmeye değmez.

  ekleme: başlık altıma #76850040 no'lu girdisiyle gelmiş yazar. gerçekleri söylemem anlaşılan canını yakmış. başlık altımda edepsizce küfür ve hakaretler edip bir de beni küfür etmekle suçlamış. kendisine veya herhangi bir başka yazara küfür ettiğime dâir bir tek örnek veremez. asla böyle bir üslubum yoktur. başlık altımda küfürler saçan kendisidir. eğer biraz haysiyeti varsa kendisini edepli ve terbiyeli davranmaya davet ediyorum.
 • meral akşener’in evinin önüne giden kansızlardan birisidir.
 • keciboynuzumu yedim bekliyorum adlı aktroll'ün annesine selam eden yazar. selamımı ilet, o anlar..
 • tuhaf bir egosu olan yazar.

  kendisi azerbaycan'ı itine götüne sokmuş bir entrysinde (bkz: #99556177)

  evet sokabilir hakkıdır. ben de kendisinin engin bilgilerine* güvenerek yarı geyik yarı ciddi, sınırları kevgir olmuş türkiye kadar kötü olamaz herhalde diye özelden mesaj attım. evvel zaman içinde kalbur saman içinde arkadaş heyecanlanarak türkiye'ye giren afgan kadar* azerbaycan'a da kaçak göç akını olduğunu savundu. kaynak nedir, götün mü kardeş diye sorduğumda da, aynen g(ötüm)oogle'a bak dedi. sonra da engelledim seni bebe öptüm kib deyip siktirdi gitti. zevk aldığına eminim*.

  al bak google ne diyor at kafalı:

  azerbaycan'da legal ve illegal toplamda 1200 afgan. yani türkiye'ye tek günde giren afgan sayısından daha az. ilk karşıma çıkan google araması. direkt götümden sallıyorum desen daha az komik olurdu galiba.

  zaten başlık altı diğer girilerden de görüldüğü üzere acil psikolojik desteğe ihtiyacı var. kıyamam sana.

hesabın var mı? giriş yap