• bugün kfc tadında pane harcı nasıl yapılır diye internette gezinirken, youtube'da gördüğüm yaşlı ve kavruk hindistanlı
    amca.

kendisi gayet rahat biçimde pijamanın içine beyaz atletini sokup, dertli amele tarzı çömelip devasa boyutlarda yemekler yapıyor. ve yaptığı yemekleri de bir güzel paketleyip kimsesiz çocuklara dağıtıyor.

izleyin tavsiye ederim, keyifli..
  • çok enteresan bir youtube kanalı. aşçımız geleneksel yöntemlerle büyük miktarlı yemek yapan sabırlı bir hindu. sağ tarafında kalan dişiyle yaptığı yemekleri ısırışı çok tatlı amcamızın.

bu kadar yemeği nereden biliyor ve bu değirmenin suyu nereden geliyor merak etmiyor değilim.
  • çocuklar için, ormanda ilkel yöntemlerle harika yemekler yapan bir amcamız. yemek yerken çocukların yüzlerindeki tebessüm baha biçilemez heralde.
  • abi insanlara inancımı geri kazandırıyor dedem benim ya! çocuklara daha önce yemedikleri yemekleri bile yapması, karınlarını doyurması. gelen yardımlarla çocuklara iyilik yapması...

not: ayrıca her konuştuğunda blcak lodge'da gibi hissettirmesi de paha biçilemez.
  • bayıldığım kanal. ben gerçekten tarif de bakıyorum buradan. grandpa hep yapsın, çocuklar hep yesin...

destek olmak isterseniz patreon sayfası burada

youtube linki de verilmemiş, vereyim...
  • tahminimce kimsesiz çocuklar için ev yapımı müthiş yemekler yapan güzel konseptli bir kanal.
  • kimsesiz çocuklar için yemek yapan hintli bir amcanın youtube kanalıdır. yemeklerden ziyade o çok garip hint aksanlı ingilizcesi ve yaptığı işin manevi boyutu dolaysıyla izliyorum. hatta reklamları bile skip etmiyorum destek olmak adına.
  • favori youtube kanalım. patates kızartmayı kendisinden öğrendim. lav ya pa.

ekleme: allah rahmet eylesin. cennetlik adamdı.
  • ingilizceyi konuştuğu aksan ve çocuklara olan yardımları ile çok sevdiğim bir dayı.
    iyi ki varsın grandpa...
hesabın var mı? giriş yap