şükela:  tümü | bugün
  • bugün kfc tadında pane harcı nasıl yapılır diye internette gezinirken, youtube'da gördüğüm yaşlı ve kavruk hindistanlı
    amca.

kendisi gayet rahat biçimde pijamanın içine beyaz atletini sokup, dertli amele tarzı çömelip devasa boyutlarda yemekler yapıyor. ve yaptığı yemekleri de bir güzel paketleyip kimsesiz çocuklara dağıtıyor.

izleyin tavsiye ederim, keyifli..
  • ingilizce kelimeleri telaffuzu ile yüzde tebessüm bırakan dayidir.

oil : oyıl! (vurgulu bir şekilde)

hep aynı sistemde yakmadan çiğ bırakmadan muazzam yemekler hazırlar.

tavuklu biryani yaptığı leğende pamuk kek, pizza vb ürünleri en muazzam şekilde yapabilir.

malzemelerini aşırı özenli hazırlar. o kadar ki bazen bana daral gelir de videoyu ileri alırım.

geleneksel olarak hazırladığı yemeğin tadına ilk kendisi bakar ve meşhur cümlesini tekrar eder :

"chinken biryani, suuper!"

chicken biryani yerime o gün hangisini yaptıysa onu der. örn : "french fries, suuper!"

bu kanalı takip ederken çıkan reklamları bazen sonuna kadar izlerim. destek olmak amaçlı. yetim çocuklara böyle güzel yemekler hazırladığı için tebrik ediyorum.
  • tatlı bir amcanın ormanın ortasında yemek yaptığı youtube kanalı. koca koca leğenlerde pişirdiği yemekleri teker teker minik kaplara koyup kimsesiz çocuklara dağıtıyor. bir de şeker bir yardımcısı var, torunu sanırsam.
    bir ara gelen kötü yorumlar üzerine eldivenle yemek yapmaya başlayacak kadar tatlılar.
    bıçakla yumurta kırışının ve yemek yaparken gösterdiği sabır ve özenin hastasıyım.
  • çok enteresan bir youtube kanalı. aşçımız geleneksel yöntemlerle büyük miktarlı yemek yapan sabırlı bir hindu. sağ tarafında kalan dişiyle yaptığı yemekleri ısırışı çok tatlı amcamızın.

bu kadar yemeği nereden biliyor ve bu değirmenin suyu nereden geliyor merak etmiyor değilim.