şükela:  tümü | bugün
  • bugün kfc tadında pane harcı nasıl yapılır diye internette gezinirken, youtube'da gördüğüm yaşlı ve kavruk hindistanlı
    amca.

kendisi gayet rahat biçimde pijamanın içine beyaz atletini sokup, dertli amele tarzı çömelip devasa boyutlarda yemekler yapıyor. ve yaptığı yemekleri de bir güzel paketleyip kimsesiz çocuklara dağıtıyor.

izleyin tavsiye ederim, keyifli..
  • ingilizce kelimeleri telaffuzu ile yüzde tebessüm bırakan dayidir.

oil : oyıl! (vurgulu bir şekilde)

hep aynı sistemde yakmadan çiğ bırakmadan muazzam yemekler hazırlar.

tavuklu biryani yaptığı leğende pamuk kek, pizza vb ürünleri en muazzam şekilde yapabilir.

malzemelerini aşırı özenli hazırlar. o kadar ki bazen bana daral gelir de videoyu ileri alırım.

geleneksel olarak hazırladığı yemeğin tadına ilk kendisi bakar ve meşhur cümlesini tekrar eder :

"chinken biryani, suuper!"

chicken biryani yerime o gün hangisini yaptıysa onu der. örn : "french fries, suuper!"

bu kanalı takip ederken çıkan reklamları bazen sonuna kadar izlerim. destek olmak amaçlı. yetim çocuklara böyle güzel yemekler hazırladığı için tebrik ediyorum.
  • çok enteresan bir youtube kanalı. aşçımız geleneksel yöntemlerle büyük miktarlı yemek yapan sabırlı bir hindu. sağ tarafında kalan dişiyle yaptığı yemekleri ısırışı çok tatlı amcamızın.

bu kadar yemeği nereden biliyor ve bu değirmenin suyu nereden geliyor merak etmiyor değilim.
  • çocuklar için, ormanda ilkel yöntemlerle harika yemekler yapan bir amcamız. yemek yerken çocukların yüzlerindeki tebessüm baha biçilemez heralde.
  • abi insanlara inancımı geri kazandırıyor dedem benim ya! çocuklara daha önce yemedikleri yemekleri bile yapması, karınlarını doyurması. gelen yardımlarla çocuklara iyilik yapması...

not: ayrıca her konuştuğunda blcak lodge'da gibi hissettirmesi de paha biçilemez.
  • bayıldığım kanal. ben gerçekten tarif de bakıyorum buradan. grandpa hep yapsın, çocuklar hep yesin...

destek olmak isterseniz patreon sayfası burada

youtube linki de verilmemiş, vereyim...