şükela:  tümü | bugün
  • 16-18 haziran tarihlerinde yapılacak festival.
    ilk headliner rammstein olmuş. büyük bir ihtimalle aerosmith diğer headliner olacak.
  • line up 2017goz yasartan line up gorulunce ,aninda biletler alindi ,kalacak yer ayarlandi.

yalniz hep dusunurum , evet cok kilise olacak ama neden bir pentagram yok kardesim? neden bir eli yuzu duzgun bir turk grubu(illa metal olacak da degil, duz easy going rock bile olur,oglen sahne alir) bu festivallere katilmaz veya katilabilecek seviyede baglanti kuramaz organizatorlerle?

eskiden cok naif ama guzel hayalleri olurdu rock gruplarinin. wembleyde calmak, dynamoda calmak vb vb . bu cagda, kurun olm su baglantilari. izleyelim cosalim destekciniz olalim yurtdisinda.otobus kaldiralim.
  • afişte sağ üstte görülen grup ne yapmıştır da ismini ikinci satırdaki grupların üzerine yazdırabilmiştir anlamak güç gerçekten. gojira, mastodon, in flames ten falan bahsediyoruz. müzik metal de olsa zihniyet popülarite çok ilginç. hadi onu geçtim ismin deep purple ın yanında anılıyor, şahsen ben olsam utanırdım böyle bir durumda.