şükela:  tümü | bugün
  • iki headliner açıklamış ve festival üç günden dört güne çıkartılmış.
    headliner'lardan biri ozzy diğeri de guns and roses.
    bu sene festivaller çok kanlı geçeceğe benziyor.
  • efsane bir kadro açıklamış festival.

guns n' roses, iron maiden, ozzy osbourne, avenged sevenfold, judas priest, kreator, at the gates, iced earth, exodus aynı festivalde!!!

xl biletler, ki festival 4 güne çıkmış, 245 euro.

euro kuru an itibariyle 4,6 tl.

emeği geçen herkesin abv.
  • bir aksilik olmazsa kardeşim ve wacken grubumuzla yerimizi alacağımız festival :)

headliner haricinde açıkladığı metalcore ve deathcore gruplarıyla da gönlümü fethettiler. cj'li thy art is murder'ı ve hayatımın grubu parkway'i izleyecek olmak çok heyecan verici.
  • abartmislar bu sene!

kesinlikle gidiyorum da, day line-up ogrenmem lazim zira 2015 de 2 gunlugune gittigimde bile gebermistim yorgunluktan.

ezik muamelesi yapip altlara koysalar da iced earth tur benim icin bu seferki line-up in olayi, sonunda izleyecek olmak!

guns n roses i 15 gun sonrasinda izleyecegim icin oncelik degil, megadeth'i, judas priest i ve iron maiden'i yillar sonra yeniden izlemek cok harika olur, ve elbette kacirilmamasi gerekn ozzy ve sonunda a perfect circle!

limp bizkit'i ilk izledigimde tamam iste aradan cikti iyi oldu demistim ama ikincisine de hayir demem acikcasi.

simdi entry'i okuyunca goruyorum ki mumkun degil benim kombine almamam ya, neyse...