şükela:  tümü | bugün
 • ölüdeniz'de yamaç paraşütü konusunda gayet başarılı ve eğlenceli ekibe sahip, uçmaya niyetlenirseniz tercih edilmesini tavsiye edebileceğim firmadır. çarşıda her iki adımdan sonra karşınıza birinin dikilip "buyrun uçalım" esnaf furyasından sıkılırsanız buraya bir uğrayın derim. hatta bu adamı da imana getirenler kendileridir: :)
 • pilotlarından ibrahim altın tam bir havacılık tutkunudur, uçuş simülatörü için evinde birebir ölçekte f-16 kokpiti imal edecek kadar da yeteneklidir, atatürk dövmesinden anlaşılacağı üzere tam bir cumhuriyet çocuğudur...
 • 2 gün önce bu ekiple babadağ'dan süzüldük. yükseklik korkum olmasına rağmen pilotum beni bayağı rahatlattı. tabi bir yerden sonra aksiyon istedim sağ olsun onu da yaşattı. beni aslında tek üzen nokta o kadar güzel fotoğrafları alamayışım oldu. maalesef pek param kalmamıştı.

  serdar bey sizin üzülmeniz beni de üzdü. aslında 100 tl abartı bir fiyat değil ama ne yaparsın ay sonuna denk geldim. umarım seneye tekrar yamaç paraşütüyle süzülürüz ve bu sefer o fotoğrafları alırım.

  bu arada sadece serdar bey değil pilotlarının hepsi tecrübeli olan bir ekipti. gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
 • ölüdeniz'de bulunan ve gün itibariyle hevesimi kaçıran firma.

  şöyle ki dün, bugün 17:00'de yamaç paraşütü için kayıt yaptırdım, 16:30'da burada olun dediler. bugün de 16:30'da gittim beklemeye başladık. saat 17:00 gibi önümüze bir arkadaş verdiler ve takip edin bu arkadaşı dediler. yaklaşık 10-12 kadar kişi düştük peşine ve biraz ilerideki ofislerine gittik. bu kez de orada beklemeye başladık, bizden başka da bir sürü insan vardı. elinde liste gibi bişey olan bir arkadaş isim isim anons etmeye başladı. ismi okunan arkadaş ayağa kalkıyor ve belirli sayıda kişi olunca grup grup gönderiyorlar. burada da bi 15-20 dk bekledikten sonra ismim okundu, ayağa kalktım ve şu cümle geldi;

  '' x hanım size kötü bir haberim var, sayı doldu, sizi yarına alsak? "

  aralarında sayı sayamayan arkadaşlar mı çalışıyor yani? daha önce de olmuş mudur bilmiyorum ama çok saçma değil mi bu durum?

  şimdi bana gelirsek, ben de zaten buraya gelmeden önce tesadüfen sadece bu firmayı duymuştum. onların dışında da o kadar çok firma var ki illa ki birine gidersiniz aslında. üstelik sözlükten bir arkadaş da sağolsun bir tanıdığının numarasını vermişti. benim aklımda onu aramak vardı ama dün akşam oldukça tesadüf olan bir sebepten dolayı ayağımın tozuyla gittim bu firmayla anlaştım. ayrıca belirtmeliyim ki kendi alanlarında ölüdeniz'deki muhtemelen en iyi firmalardan biri. ama şimdi bu hareketleri deneyimden ziyade acemilik gibi ve gerçekten sinir bozucu.

  oradan çıktıktan sonra yürürken kendi kendime daha çok kızdım. hiçbir zaman böyle olayları uzatıp söylenen, ne bileyim ortalığı ayağa kaldıran biri olmadım dolayısıyla kızdığımı çok da belli etmedim ama çok ayıp ettiler be. zaten korkuyorum, heyecan da var ve buna rağmen kendimi hazırlayıp gitmişim, sen tut bugün git yarın gel de. saçmalık ötesi.

  uçtuktan sonraki edit:
  kesinlikle çok iyi bir ekip, hem çok eğlenceliler hem de sıcakkanlı. dün bir aksilik oldu dedim kendi kendime ve unuttum bile :)

  bu arada pilotum cihan hocaydı, kendisine buradan da teşekkür etmiş olayım.
 • ölüdenizde esnaf kafasıyla çalışmayan, eğlenceli ve profesyonel bir pilot ekibine sahip firma. ilk atlayışımı dün kendileriyle gerçekleştirdim. sıfır aksilikle ve eğlenceli geçen bir uçuş oldu. zaten minibüsle dağı tırmanmak atlayış öncesi adrenalini arttırıyor. özellikle bulutların içine girmek harika bir duyguydu. ilk dakikada iki bin metrede olmanın tedirginliği olsa da pilotun verdiği cesaretle çabucak atlatıveriyorsunuz. mutlaka denenmeli. akrobaside de bayağı scream vokal performansı gerçekleştirdim ki eğlencesi de burda. hevesi olup ta la çok yüksek diyenlere mutlaka deneyin diyorum. bu arada kuraba bana şef pilotun çıkması da benim şansım oldu
 • ıclerinde cok iyi pilotlari olan olusum, ramo ve hikmeti bulun giderseniz. ama gelgelelim acgozlu insanlar orada da var. bize ucuzs biletini satip, ucus yerine gitmek uzereyken rezervasyonunuzu bize bildirmemisler diyip once magdur ettiler. sonra bu iki pilot arkadasla ertesi gun atlayabildik. ıslerini gercekten biliyorlar orasi ayri konu. siz siz olun rezervasyonunuzu yaptirdiklarina emin olun. birseylerden anladiginizi gorduklerinde zaten magdur etmeye cesaret edemeyeceklerdir. o gun yasadiklarimizi ayrintisiyla yazardim ama hikmet kardesime dua etsinler.