• iptal edilmiş dizi, 3. sezonu olmayacak (ki zaten sözlükte de kimse izlemiyomuş amk)
  • netflix’in kendi yapımı sanıp izliyordum. ki netflix de böyle diyor. nbc yapımı tina feyimzalı eğlenceli bir komedi. ailecek izlenecek türden.
    30 rock anısına da izlenir efendim.
    parks and recreation da bu tür dizi sevenlere tavsiyem 30 rock ile birlikte...
  • tina fey'in en kötü işidir herhalde. o kadar klişe o kadar klişe ki devam etmemesini anormal bulmadım.

basit komedi dizilerinde, her bölümde aynı işleyen bir süreç vardır, sona doğru dersler alınır, karakterler birbirini anlar vs.

tam da buna örnek verilecek, yapılmış olunsun diye yapılmış bir dizi.
  • her bölüm ders çıkarılmasının ağtal bir aşk hikayesine bağlanmasının yanında beni fena güldürmüş dizidir. ayrıca dizideki greg karakterine aşırı gülmekteyim.

ingiliz aksanlı kişi -greg-: “bütün dizilerde kötü insanlar ingiliz aksanlı oluyor naziler bile ingiliz aksanlı bu haksızlık.”

greg : achshohsbkdb * katie: lütfen ingilizce konuşur musun bir şey anlamıyorum.

greg: hiç koleje gitmedim sadece 8 sene okudum bu da amerika’nın kolejine denk.
  • cok iyi bir dizi kesinlikle degil, ama oyle arkada oynasin iste, ses olsun, iki espriye de gulerim amaciyla baslarsaniz tatmin edecektir.
  • şu aralar kendimi netflixte kenarda köşede kalmış dizileri keşfetmeye verdim. bu diziyi bitirdim, fena sayılmaz, 5/10. bir iş yaparken arkada çalmalık.
  • warner bros aile sineması ayarında bir dizi. tina fey'in hatırı bende yüksektir ama bitiremedim, izleyene mani olmayayım.
  • (bkz: bana mazlum'u getirin)
    bu temadan araklanmamışsa ben de smyrna değilim.
    tina fey'in hayatı boyunca herhangi bir türk/kemal sunal filmi izlemediğini düşünmüyorum açıkçası.
hesabın var mı? giriş yap