şükela:  tümü | bugün
 • eskişehir'de üniversite caddesi üzerinde kısa bir süre önce açılan, universiteli gençlerin takıldığı sevimli bir cafedir. fiyatları çok uygun olmakla beraber yemekleri de çok lezzetlidir. çalışanları da çok yardimseverdir. eskişehir'deki çoğu cafe gibi kıraathane ortamı kesinlikle yok. isletmecisine tavsiyem ısıtma sorununu çözmeleridir. havalandirmak amacıyla camları açınca içerisi çok soğuk oluyor. ayrıca 1 eleman daha alınabilir. alt katta yoğunluk olduğu zaman servis birazcik aksıyor. yetisemeyebiliyorlar.

  yukarda bahsettiğim 2 problem dışında herşey 10 numara. cafelerin en büyük problemleri reklam yaptıkça kaliteyi dusurmeleri. para kazanmanın verdiği rahatlık olabilir. çizgiyi hiç bozmadan devam ederlerse çok iddiali bir mekan haline gelecektir. üniversiteli gençlere daha çok hitap edin. onları kazanirsaniz çok para kazanırsınız. çay fiyatlariyla da oynamayin. çaya 50 kuruş zam yaparsanız müşteri kaybedersiniz.

  ayrıca üst katın reklamını yapin. müşterileriniz alt katta yer yok diye kapıdan içeri girmiyor. bi tabela filan koyun ki üst katta dolsun.

  lokasyon: 9/10
  fiyat: 8/10
  lezzet: 8/10
  personel: 8/10