şükela:  tümü | bugün soru sor
  • vergi yaptırımları en ucuz eyaletlerden birini seçmek lazım ki bunlar, wyoming, washington, texas, south dakota, nevada gibi sıkıcı ve yapacak çok şey olmayan yerlerdir. ben olsam sonrasında los angeles ya da san diego, san francisco'ya falan yerleşirdim. kütüğü düşük vergili, ikameti atraksiyonlu yapacaksın canım.
  • kesinlikle kuzeyde bir yer seçerdim. mümkünse michigan, montana, washington gibi eyaletler ideal olacaktır. daha rafine ve az hispanik olan doğal güzellikleri ile büyüleyen gerçek kuzey amerika buralardır.
  • lan hepsi olur,hele bir çıksında.
  • arkadaşlar başvuru konusunda hic bir bilgim yok hangi siteden nasil basvuruyoruz bir rehber,kilavuza ihtiyacim var be.
  • new york, new jersey, connecticut, pennsylvania buralar aynı almanya'nın köln'ü nrw eyaletindeki şehirleri gibi. bol türk var.
    benim tavsiyem oregon'dur. doğası güzel ve klasik amerikan hayatı yaşamak için birebir.
  • ne iş yapacağınıza, uzmanlık alanınıza göre değişir. örneğin bilgisayar veya elektronik mühendisiyseniz, tabiki gelmeniz gereken yer : san francisco. eğlence sektöründe bir işle uğraşıyorsanız: las vegas. ekonomi, finans alanında bir mesleğiniz varsa newyork. hiçbirşey bilmiyorsanız texas gibi ucuz şehirleri seçmelisiniz.