şükela:  tümü | bugün
  • austin olarak oy kullandığım şehir.

gerçi san diego, los angeles ve san francisco hariç gördüğüm yer yok ama oralar güzelliği yanında aşırı pahalı, yaşaması zor.

en güzeli teksas tarafı aga hem daha ucuz hem austin hakkında müthiş referanslar aldım. neden houston değil çünkü çok sıkıcı isminde bile bi iticilik var :((

florida ise hispanik zibidilerin istilasında olduğu(orlando'yu tenzih ederim) ve sıcık hava, kasırga v.s mantıklı değil.

bakın kalabalık, pahalı ve pis new york'dan bahsetmiyorum bile. huzur için oregon-portland diyenlere de saygım sonsuz.
  • vergi yaptırımları en ucuz eyaletlerden birini seçmek lazım ki bunlar, wyoming, washington, texas, south dakota, nevada gibi sıkıcı ve yapacak çok şey olmayan yerlerdir. ben olsam sonrasında los angeles ya da san diego, san francisco'ya falan yerleşirdim. kütüğü düşük vergili, ikameti atraksiyonlu yapacaksın canım.
  • kesinlikle kuzeyde bir yer seçerdim. mümkünse michigan, montana, washington gibi eyaletler ideal olacaktır. daha rafine ve az hispanik olan doğal güzellikleri ile büyüleyen gerçek kuzey amerika buralardır.
  • lan hepsi olur,hele bir çıksında.
  • arkadaşlar başvuru konusunda hic bir bilgim yok hangi siteden nasil basvuruyoruz bir rehber,kilavuza ihtiyacim var be.
  • (bkz: boston)
    (bkz: san diego)
    (bkz: san antonio)
    (bkz: fresno)
    (bkz: seattle)

eyalet bazında da oregon, dc ve colorado'nu. her yeri yaşanılırdır. rednecklerle karşılaşma oranı yüksek olsa da texas da yaşanılırdır, houston, dallas, austin güzel yerler.

şiddetle uzak durmanız gerekenler;
    (bkz: new york)
    (bkz: baltimore)
    (bkz: san francisco)
    (bkz: los angeles)
    (bkz: şikago)
    (bkz: miami) ve hatta florida'nın tamamı

çok kalabalık, bir bok da yok. gidin görün tabi, ama yaşanılır yerler değil pek. suç oranları da yüksek, tavsiye etmem.
  • romantik, puslu, kasvetli seattle'ın seçilmemesi gerekir.

pahalı, fazla kalifiye değilseniz iş imkanı zor efe aydal gibi geri dönmeyin sonra.
  • new york, new jersey, connecticut, pennsylvania buralar aynı almanya'nın köln'ü nrw eyaletindeki şehirleri gibi. bol türk var.
    benim tavsiyem oregon'dur. doğası güzel ve klasik amerikan hayatı yaşamak için birebir.