şükela:  tümü | bugün
  • yalnızca salataları değil ızgaraları da oldukça iyi yapan restrorant.zincir oluşturamamaları çok kötü,bir tek bakırköy capacity ve ataköy airportta var,bana uzak ve gitmesi zor oluyor.he gitmekten bıkıyor muyum uzak diye,hayır bıkmıyorum zira 3 günde bir yemeklerini özlüyorum kendilerinin.yaptıkları ızgaranın yanındaki erişteleri nefis,ayrıca salata da kullandıkları sos da çok lezzetli.ulan sanki restorant bi yakınımınmış gibi reklam yaptım,vay anasını..
  • airport'taki garsonları biraz mal olsa da vazgeçilmezdir. efendim bu garsonlar siparişi doğru alamamaktır. bir kere olsa problem değil iki kere olsa göz yumulur ama her üç siparişten birinde de olmaz ki.

//güncelleme: artık problem yaşamıyoruz efenim.
  • çorbaları da superdir...özellikle brokoli ve bademlı mantar corbası...
  • 9 tl ile 13 tl arası gayet doyurucu ve lezzetli et, tavuk ızgara menülerine sahip restoran.. fiyat performans olarak bakınca bulundugu avmde ilk tercih sebebi..
  • mantısıyla inanılmaz doyduğum hatta patladığım bitiremediğim köri soslu tavuğuna da bayıldığım restorant.. genelde capacitydeki şubesinde yerim hizmette gayet hızlı ve başarılı.
  • mottoları "sağlık için salata" olan, ama inanılmaz bir fiyaskoya imza atan firma. şöyle ki;

bugün airport avm'deki şubelerine gitmek gibi büyük bir hata yaptım. verdiğim siparişin (köri soslu tavuk) yanındaki salatanın içinden tırtıl çıktı. bildiğiniz, canlı, hareket eden, kımıl kımıl bi tırtıl. haklarını yemek olmaz şimdi, en azından tırtılın rengi gayet canlı ve parlaktı. hani "salatayı yıkamıyor musunuz birader?" kısmını geçtim, en azından hayvanın renginden ötürü suyun altından bi geçirdiklerini anlayabildim.

demem o ki; kesinlikle ama kesinlikle uzak durulası, asla gidilmeyesi hatta önünden bile geçilmeyesi bir mekandır kendileri... evet bu hatayı tüm şubelerine mâl etmek doğru değil farkındayım ama, düşünsenize ağzınıza götürdüğünüz çatalda kımıl kımıl bir tırtıl ile tesadüfen gözgöze geliyorsunuz... düşünün bi düşünün... hak vereceksiniz....
  • eriştesi ve salata için hazirlanan özel soslari ile gönlüme girmiş restorant. 'ki o kadar da doyurucu ayrica soslu ufak ekmekleri ayri bir tad katmaktadir. tavsiye edilebilir.
  • tekdüzelikten uzak şahane restoran. fast food denmez, denmemeli. hele green special vazgeçilmezim. o soslar, ekmekler, eriştesinin tadı. hamburger- patates gibi değil işte. olamaz. yemeğinde çeşitlilik arayanlara şiddetle tavsiye edilir. ha unutmadan bir de tatlıları var bunların belçika waffle tam ağzınıza layık. tek sorun karpuzlu çilekli maden suları yok. o kadar iyiden sonra onu da görmeyelim artık.