• tavuk dünyası yerine tercih edilmesi gereken restaurant, hem porsiyonlar daha büyük hem de daha lezzetli. sürekli belirli yemeklerde kampanyalar yapmaları nedeniyle fiyatlar da makul.
  • severek yediğimiz menüleri olan restaurant. son 2 keredir meksika soslu tavuk yiyorum hafif acılı çok sevdim. eriştesi de güzel oluyor. başka yerlerde çok diri olabiliyor onu sevmiyorum. gayet de doyurucu. böcekmiş tırtılmış şaşırdım ama dikkat etmek de fayda var. bir keresinde izmir de tıklım tıklım olan, lüks görünen ama adını hatırlayamadığım bir kebapçıya gitmiştik. orda da salatada benzer birşey olmuştu. tabağı yenisiyle değiştirdiler ama yiyememiştik. insanın başına gelince daha bir iğrenir tabi.
  • eriştesi ve salata için hazirlanan özel soslari ile gönlüme girmiş restorant. 'ki o kadar da doyurucu ayrica soslu ufak ekmekleri ayri bir tad katmaktadir. tavsiye edilebilir.
  • canavar gibi mekan öyle böyle değil. menüsü muazzam, fiyatları da o menülere göre harika.

özellikle forum istanbul'daki hizmet, yemek ve çalışanlar muazzam.

deneyebilirsiniz.
  • mantısıyla inanılmaz doyduğum hatta patladığım bitiremediğim köri soslu tavuğuna da bayıldığım restorant.. genelde capacitydeki şubesinde yerim hizmette gayet hızlı ve başarılı.
  • green salads'a yaklaşık 9-10 yıldır haftada en az üç defa giderdim lakin son 1-2 senedir uyguladığı fiyat ve porsiyon politikası sayesinde artık gitmiyorum. şöyle söyleyeyim ben green spacial'in 9-10 lira civarı satıldığını hatırlıyorum double erişte ile o zaman tıka basa doyar kalkardın(airport). su an en ucuz menüsü 24'tl green spacial 32-33 falan sanırım içecek o bu 40tl verip aç kalkıyorsam bu işte bir terslik var. enflasyon falan fiyatı yükselttin anladım eyvallah ama abi üstüne bir de porsiyonu küçültmek ayıptır. evime, işime, dershaneme, okuluma yakın diye belki 6-7 farklı konumdaki yerlerinde çok defa yemek yedim hepsi aynı. bu kafayla 10 yıllık güzelim işletmenin dibini sıyırana kadar devam edip sonunda katar'lının birine satarlar. hayır hepsine eyvallah ama eriştelerini hala kimse yapamıyor.
  • menude tavuğun 210 gr yazdığı ama gerçekte 80gr tavuk önünüze konan restaurant zinciri
  • adamlar sırayla peçetelikleri, sosları, çıtır ekmekleri, simdi de ikram corbalari kaldırdılar veya ucretli yaptilar. kalitesinin dustugune deginmeme bile gerek yok. yakında masa, sandalye, çatal bıçakları da ücretli yaparlar.
  • nautilus subesinde kapi onundeki menude "zamsiz" fiyatlari gosterip zamli odeme alan firma. biz dikkatli oldugumuz icin sorunsuzca ekstra kismi geri aldik ancak fark etmeyenlere ne oluyor bilemiyorum. bir onceki entrye gore fiyatlar en az 1 ay once bu seviyelere gelmis. bu arada not olmasi adina zam oraninin %27 oldugunu da belirteyim.
  • mall of ıstanbul şubesi günlük 100 liraya 14 saat sigortasız eleman çalıştıran hazır yemek firması.
hesabın var mı? giriş yap