şükela:  tümü | bugün
  • bir steam alternatifi. batman arkham city'yi önsipariş indirimi + doldurduğum anketten gelen 5$ + sonbahar indirim kampanyası sayesinde 28$'a almamı sağlamıştır.

steam oyunları için cdkey verir, bu cdkey'i steam'de aktivasyon yapıp steam'den indirirsiniz.

http://www.greenmangaming.com/
  • güzel bir oyun satın alma sitesi, zaman zaman cidden güzel indirimler yapıyorlar. lakin bugün 49 dolarlık oyunda 5 cent indirim yapıp indirimler kısmında göstermesi ise gerçek bir trolleme gibiydi. artık ne mantıkla yaptılar bilemiyorum.

sık sık kontrol etmekte fayda vardır.
  • sene başında indirim var diye 2.5 dolara deus ex aldım. ama gel gör ki greenman gaming'in her oyununda securom kullandığını yeni öğrendim. kurarsın aktivasyon ister. oynayayım dersin aktivasyon ister. bir süre oynamazsın bir daha aktivasyon ister. şu zamana kadar oyunlara harcadığım yüzlerce dolar arasından şu 2.5 dolara acıdığım kadar hiçbirine acımadım. uzak durun. gidin oyunlarınızı efendi gibi steam'den, amazon'dan, getgamesgo'dan falan alın. capsule desen ayrı bi alem zaten. green man gaming mi, aman evlerden uzak.

edit: securom 3 günde bir tekrar online doğrulama istiyormuş. internet varsa yine idare edilir de internet yoksa/koptuysa tatsız. capsule zaten apayrı bir işkence. başka bir platformda aktive olmayan oyunu almıyorum buradan. (steam/origin key'i falan varsa eyvallah alırım.)
  • aktivasyon sorununu bilmiyorum ama an itibariyle steamde 30 dolara giden fm2012 yi 13.57 dolar gibi enteresan bir fiyata satmakta olan site. kaçıranlar için birebir.

haftasonu aldığım 6 dolara aldığım deus ex hr ' ı daha oynayamadan fiyatlarıyla bazı hayvanların kulağına su kaçırmış site.

memnun kalmayan arkadaşlar varsa sazanlık yapmayım diye mesaj butonu başında beklemedeyim bilginize ..
  • kısa bir süreliğine commandos 3: destination berlin adlı oyunu ücretsiz dağıtmakta olan oyun platformu.
    http://blog.greenmangaming.com/…on-berlin-for-free/
  • an itibari ile "dead ısland: game of the year" ürününü $19.99 yerine $4.99'a satışa sunan, hemen satın alıp steam üzerinden aktifleştirmemi sağlayan web sitesidir. "zombie week" kapsamında diğer oyunlarda da sevindirici derecede indirim yapmıştır.
  • son günlerde total war indirimleri yapan site. dün napoleon total war ve empire total war 4$ idi. bugün de total war shogun 2 7.5$ olmuş.

edit: shogun 2 indirimi 2.5 saat sonra bitecekmiş.
    edit 2: rome total war da 13 saat sonrasına kadar 2.50$'a satılıyor.
    edit 3: medieval 2 total war da indirime girmiş. 3.75$

edit 4: dead island, gta vice city, max payne, max payne 2 the fall of max payne, metro 2033 indirimleri sayesinde de korsandan oynadığımız oyunları steam arşivimize kazandırdık. dead esther'i de oynamamıştık, sayelerinde 1.75$ vererek oynadık.

iyi indirim yaptı ha. eksikleri topladık sayelerinde.
  • şu aralar yaz indirimleri yapan cüzdan düşmanı site. 6 saatte bir 6 oyunda güzel indirimler var. 6 gün sürecekmiş. kaçıncı gün bugün bilemiyorum. ama takip edilmeli.

http://www.greenmangaming.com/hot-deals/ adresinden indirimlere ulaşılabilir.
    yeni üye olacaksanız şurdan bana bi kıyak yapabilirsiniz. yapmam derseniz de canınız sağolsun*
  • (bkz: #39311688)
  • para birimi olarak ülkemizi dolardan euro kuruna çevirmişler. çok sağlam siteydi. bu kur oranları ile bütün cazibesini yitirdi maalesef.