şükela:  tümü | bugün
  • 44 yasinda eski ifbb pro, yil boyu yuzde 4-8 yag oraninda gezer. naturel olmadigini acikca soyler, sahte nattyleri youtube'da bagira cagira cektigi videolarla gomer. coach greg, doktorunuz degildir, eczaciniz degildir, kiz arkadasiniz ya da buyukanneniz de degildir, sadece alaninda master yapmis, bildikleri yuzde 98 oraninda dogru olan vucut gelistirmeci bir diyetisyendir. gercekleri egmeden bukmeden aci aci soyler, straw man argumanina karsi zero* toleransi vardir, skinny popcorn'a ve french toast'a bayilir.
  • coach greg doucette, aka i'm not your doctor.

--- spoiler ---

my balls are small. what's the deal? makes everything else look bigger!!!
    --- spoiler ---
  • youtube’daki en güvenilir doktorlardandır.
  • herkesin uzman olduğu ve salak saçma bilgiler paylaştığı fitness dünyasında gerçekten düzgün ve doğru bilgi paylaşan nadir insanlardan.

para kazanmak için "clickbait" tarzı içerikler paylaşıyor evet, kendisi de ultra samimi bir insan olduğundan bunu kabul ediyor, ancak onlarda bile önemli bilgiler edinebiliyorsunuz.

kısacası ingilizce biliyorsanız ve fitnessla uzaktan yakından alakanız varsa takip etmenizi öneririm. yoksa da izleyin, eğlenceli bir insan.

dip not: 130 kiloluk insana abi o ekmeği kesmedikçe kilo vermen imkansız diyenlere inat, kendisi her gün 3-5 dilim french toast, yani bildiğimiz yumurtalı ekmek yemektedir. sayesinde zorlanmadan, kolay bir şekilde çok kilo verdim.
  • youtube fitnesçıları arasında tartışmasız en komik ve eğlenceli aynı zamanda bilgilendirici videolara sahip doktordur. keşfettiğimden beri 1 haftadır bingeliyorum.
  • "ektomorf, mezomorf, endomorf yoktur, bu terimler uydurmadır." diyenlerle dalga geçtiği videosu favorilerimdendir. "lebron james uzun. uzun sözcüğü de uydurma ama lebron benden uzun!!!!" diye bağırıyor. lebron'un fotoğrafını ekrana vermiş. her videosunda adam bağırdıkça gülmekten yanaklarım kas yaptı. deli gibi bağırarak konuşması ve beğenmediği görüşleri çocuk gibi aşağılayarak sesini değiştirerek söylemesi cringe ile karışık gülme krizi yaratıyor. en son sanırım ilkokulda ya da anaokulunda böyle davranan birini görmüştüm. kendisi 44 yaşındaymış.

https://www.youtube.com/…atch?v=8xkn76q7qpy#t=8m32s