• bu isimde var bir şey. deha ve özgünlük şifresi mi taşıyor bilmem ama bir çırpıda aklıma gelenler:

gregory house
    gregory peçorin
    gregory rasputin
    gregory perelman
    gregor samsa (uysa da uymasa da)
  • yanar doner biridir. bir dedigini cok kolay bir sekilde cevirebilir. guclunun yaninda olma adina yapamayacagi sey yoktur, hakaretler etmek de dahil buna. popularite ve cikar iliskileri nelere kadir ise hepsine kapisi aciktir. boyle bir insan.

aciklayici olsun diye; (bkz: #26527465) ve (bkz: #26535907)

cevap entry sonrasi edit: matarama su ko sozluk yonetiminde sayilmaz, adam teknik kismina bakiyor, server'lari da yonetimde sayalim istersen. senin eki eki diye sempati pesinde kosacagin biri degil zaten matarama su ko, senin tapacagin bir gucu yok sozluk'te, seni atabilme ihtimali de yok ya da sana cikar saglama. bana praetorle gel bana moderatorle gel. onlarla enseye saplak moduna girmek icin atilan taklalar cok etkileyiciydi evet. fakat bazen gec algilaniyor, fevri davraniliyor, sonra ilerideki muhtemel cikarlar dusunulup geri adim kolayca atiliyor. ipliklerin pazara cikmasi lazim bazen.
  • ekşi sözlük oniki yaş zirvesinde kendisini klonladığını düşündüğüm yazar, dj. yardım ve hizmet için beş parçaya bölmüş kendisini ne arıyorsam karşıma çıkıp yol yordam gösterdi. tuvalet arıyorum gregory merdivende eliyle işaret ediyor, acıkmışım karşımda bambiyi tarif ediyor. hatta kızımı kaybettim yeminle o gösterdi nerede olduğunu. atom karınca diyeceğim bundan böyle kendisine.
  • dünyanın en güleryüzlü insanları sıralamasında ilk 500’e rahat gireceğini düşündüğüm, türünün yegane örneği gj.
  • bildiğin filintadır. seveni çok bu yüzden. tabi kıskananı da.
  • dünyanın en allahsal nekahat hediyesini almış adam.
    un helvasından putunu yapıp eve gelenlere öptürebilirim. <3
  • an itibariyle yayınına farklı versiyonlarıyla dont let me be misunderstood damgaları vurmuş, çok süper dicey. "sen hep bu şarkıyı çal ben hep dinlerim" demek istiyorum burdan kendisine.
  • konuşursa yer yerinden oynar.
  • dhog'nin yaninda bir vantuz baligi edasi ile takilir ve hareketten kopmaz, arta kalan ufak tefek seylerle de beslenir, vikipedi'nin yalancisiyim ben. kopek baliklari bir gun vantuz'lari da yer, iyi bilinir.

(bkz: #5184401)
hesabın var mı? giriş yap