*

şükela:  tümü | bugün
  • arayüzü baya hoş dizi sitesi. dakik olur ve server patlamazsa iş yapar gibi.
  • dün bir arkadaş önerdi. gayet basit, kullanışlı. reklam olaylarına yaklaşımı sitenin geleceğini belirler diye düşünüyorum.
  • hayal kırıklığına sebep olan dizilab'den sonra ilaç gibi gelen gerçekten hüper site. başarılarının devamını diliyore...
  • ekşisözlük sayesinde haberdar olduğum, mükemmel ötesi dizi ve film sitesidir kendisi.

izleyin izlettirin efendim.
  • veep'i eklediklerini görünce kayıt olayım dediğim, ancak e-posta'ma doğrulama linki bir türlü gelmeyen site. üstelik şimdi siteye esas tarayıcımdan da giremiyorum, çünkü kaydı tamamlamamı istiyor.
    ed1t: hayır, spam klasöründe de değil.
    ed2t: sözlükten iletişime geçtiler yardımcı olmak niyetiyle. iyi başladınız hadi bakalım *
    3dit: pii rezil oldum lan adresimi yanlış yazmışım. bu da burda dursun ders olsun bana.
  • bozmayıp doğru yolda giderlerse dizi izleme konusunda tek adres olacağını düşündüğüm site. minimalizmden uzaklaşmamaları dileğiyle...
  • mobil sürümünü düzeltirse çok daha iyi olacağını düşündüğüm dizi ve film sitesi.
  • reklamsız olması, sade olması, güncel filmleri en kısa sürede eklemeleri. bu doğrultuda devam ederlerse ileride çok hit bir site olacaktır. ayrıca player'ları kasma sorunu yapmamaktadır. dizi arşivini biraz daha genişletmeleri gerek.
  • reklamsız olması ve sade olması çok güzel. fakat parayı nasıl kazanacaklarını çözemedim. bir ihtimal "önce kullanıcılarımızı arttıralım sonra reklam alırız" diye düşünebilirler ama bu büyük bir hata olur.

umarım bu şekilde devam ederler. eğer bu şekilde devam ederlerse desteğimi her zaman veririm.
  • yüklü dizilerin görüntü kalitesinin iyi olması ama özellikle reklamsız olması sebebiyle tercih ettiğim dizi ve film izleme sitesi.

daha önce dizileri hiç online izlemedim, mutlaka torrent'ten indirir izlerdim. artık gremots'ta olan dizileri indirmiyorum.

reklam almak yerine bağış almayı tercih ederlerse destek veririm.