şükela:  tümü | bugün soru sor
 • --- spoiler ---

  herhangi bir sağlık probleminiz varsa kullanmayınız.
  spor hekimi ve diyetisyene danışmadan kullanmayınız.
  --- spoiler ---

  animal cuts ve hydroxycut türevlerini bulamadığım zamanlarda denediğim termojenik yağ yakıcı.

  içinde kafein, yeşil kahve, yeşil çay, turunç kabuğu özü, arnavut biberi gibi metabolizmayı hızlandıran maddeler bulunmakta. lipo-6 black gibi bir fiyaskonun yanında, performansı oldukça yüksek bir ürün. yalnız, midede problem varsa kullanımdan sonraki 5-10 dakika içerisinde, içindeki arnavut biberi biraz sıkıntı yaratabiliyor.

  sonuçları ise; ortalama bir diyet, haftada 5 gün 1'er saatlik antrenmanlarla, 40 gün kadar sürede 15 kg yağ ve su kaybı. bu değerler tabii ki metabolizmaya göre değişebilmektedir.
 • bugun ilk kez denedigim takviye. enerji verdi ve vucudu isitti. haydi spor yap kos diyr bağırıyor hucrelerim. 15 km kossam yorulmazmisim gibi.
 • piyasadaki iyi termojenik ürünlerden biri. fakat hydroxycut kadar iyi değil.

  1 senedir aralıklarla kullanıyorum. sabahları aç karna 1 tane ve spor öncesi l-carnitine ile birlikte alınırsa etkisi maksimuma çıkarılabilir. bana kalırsa günde 2 haptan fazla alınmamalı. spor öncesinde 1 tane aldığımda işe yaramamaya başlamıştı ve 2 tane almaya başladım. vücut bir süre sonra hapa karşı toleransı artıyor gibi.

  uyarılar: kesinlikle bir ilaç değil. ağırlıklı olarak bitki ve kahve ekstreleri içeriyor. az miktarda fenilalanin içerir.
  tansiyon ve mide sorunlarınız varsa dikkatli kullanın.
  kullanmadan önce doktorunuza başvurun.
 • yag yakıcı ozellıgı ne derece iyi henuz kestıremedım ama ciddi sekılde ıstah kesici bir ozellıgı mevcut.
 • gerçekten en etkili yağ yakıcılardan birisi ama başlangıç olarak 1+1 daha sonra kahvaltı 2 öğlen yemeği 2 tane idealdir