• yalandır.

olayları çarpıtmakta üstünüze yok. mayıs ayında çevreyle ilgili yapılan bir eylemi paylaşmış kız. insan gerçekten hayret ediyor. farkındalığınız cidden bu kadar düşük ve algılarınız cidden bu kadar kapalı mı? iyi baktınız mı acaba o linke? bence tekrar bakın. muhtemelen birçoğunuz da sadece başlığı görüp gaza geldi. inanılmaz gerçekten.

bi de gitmişler twitin altında saçmalamışlar. okuyan en hafif haliyle ne alaka diyordur. komik ya. güler misin ağlar mısın.

edit: cahil, sorgulamayan, galeyana gelmiş bir topluluğun ne kadar tehlikeli olabileceğini gördük. sanal değil gerçek ortamda olsak kızı gözlerini kırpmadan linç eder bunlar. korkunç bir zihniyet. gözleri hiçbir şeyi görmüyor. hazırda bir tepkileri var, göstermek için küçük bir kıvılcım bekliyorlar. tepkilerini yönelttikleri şeyin doğru olup olmamasının önemi yok.

biri de gitmiş lavaboya kızartma yağı dökeceğini filan söylemiş. gezegeni mahvedicez gibisinden bi şeyler demiş. 100 kişi de favorilemiş. tepkinin nereye yöneldiğine bak! en hafif tabiriyle aptalsınız. kendi aptallığın yüzünden kendi kafana sıkmak gibi bir şey bu söylediğiniz...bu kafadaki birine neyi nasıl anlatabilirsin ki?

başlık sahibi ise iyice çirkinleşip işin doğrusunu açıklayanları terörist ilan etmiş. ulan önce teröristin kelime anlamını öğren. ne güzel boşalttınız şu kelimenin de içini ya! biriyle farklı fikirde misin? hemen yapıştır yaftayı: terörist. bilmeden etmeden. çok zekice gerçekten. şu başlık altında şahit olduğumuz zeka seviyeleri utandırıcı. kendinizi rezil ediyorsunuz. bu halinize rağmen bu kendinden sonsuz emin olma durumu da ilginç.

tehlikeli bir güruh ve aramızdalar. durum vahim.
  • okumanız yok dimi sizin gençler. mayıs yazıyor lan twitin altında.

zeka sıfır ama fikirler uzay maşallah.

fav editi: bu entryi teröre destek zannedip favlayan varsa onunda allah belasını versin bu arada.

mesaj editi: gençler ben terörle ilgili birşey demedim. twit dün atılmış gibi davrananlarla ilgili konuştum. isteyen eski entryleri okur üşenmeyip. saldıracak yer arıyorsunuz.

mesaj editi 2: görüyorum ki hala okuduğunu anlamaktan aciz insanlar var. sözüm mayısta atılan tweet dün atılmış gibi davrananlara. hala bir zahmet iki paragrafı okumayı beceremeyip mesaj atıyorsunuz.
  • aylar önce yaptığı iklim protestosu paylaşımının manipülasyon amaçlı gündeme getirilmesi durumudur.
  • zaten belirli bir amaca eden hizmet beyni yıkanmış bir proje olduğu için şaşırtmayan destek. sahibinin sesi.
  • eksisozluk tarihindeki en net gerizekalı turnusolu olan başlıktır. tamam anladık açıp kız ne yazmış bakmadın ya da açtın baktın ingilizce bilmediğin için anlamadın rojava kelimesini görünce de hiddetlendin, sövmeye karar verdin. bre mal, yukarıda kırk kişi yazmış neyin ne olduğunu şuraya yazmadan önce iki entry oku amk.
  • zaten çok itici bulmuştum seni, gerizekalı çocuk
  • bugün de sözlükten utanmamızı sağlamış yegane önerme.
  • "temel'in meşhur bir fıkrası vardır. temel otoyolda ters yöne girer. temel'i gören trafik polisi, sürücüleri uyarmak için radyodan anons yapar: "dikkat ters yönde ilerleyen bir araç var." bu anonsu duyan temel bağırır: "ne bir tanesi hepsi hepsi..."

sizi anlatıyor.. iyice okuyun.
  • gerçek olmayan destektir.

sanıyorum herkes başlığı okuyup bir şeyler karalıyor. eğer tweeti kontrol edip yazıyorlarsa durum daha vahim demektir. hiçbir şeyde olamadık bari zekasızlıkta bir numara olalım diyorsanız onu bilemem tabii ki...
hesabın var mı? giriş yap