şükela:  tümü | bugün
  • namert bir şeydir. böylelerinin gözlerini dağlayacaksınız ki bir bakalım bir daha canı istediği gibi okuyabiliyor mu?
  • namert babasıymış bir yanlışlık olmuş. soyu bana malum oldu. kendisi ise habersiz. evet ona baba demeye devam edebilirsin.
  • başlık altına itler doluştuğuna göre, birilerini sağlam kudurmuş.
    kalemin keskin olsun.
  • mesaj atıp, laf koyduğunu zanneden, sonra mesaj kutusunu kapatan yazar. var böyle tipler malesef. hani poşete koyduğun domateslerden çürümeye meyilli olanlar vardır ya altta ezilir, onlardan.
  • edit2: akit şikayeti yüzünden beni çaylak yapan sözlüğünüze yazdığım kafamı sikiyim.

edit: aktroll yazmaya devam edin orospu çocukları belki torpil yaparlar iş buluruz ahahahahshshsha aq salakları

bana pkk’lı yazan orospu evlatları;
    ben çaykara’lıyım, anarşistim, eren öldüğünde de berkin öldüğünde de kocaman adam hayvan gibi ağladım. sizin gibi nefessiz pelikan fareleri anlayamaz bu durumu. ve evet; siz bu ülkenin kürt vatandaşlarını ötekileştirip, pkkya itmeye çalıştığınız sürece hdp sempatim olacak, siz zavallı ırkçı bakterilersiniz, çözüm falan istediğiniz yok hitlervari bi herifin peçetecilerisiniz. sizin zaten allah belanızı vermiş, buraya bakıp sizin sıçmıklarınızı okuyacak insanlar için yazıyorum bunu. eğer memleketime hukuk dönerse, hepinizi üst üste öttürücem, haberiniz olsun aq vahhabi dallamaları.
  • mesaj alma özelliğini kapalı tutup, birisine hakaret etmek istediği zaman kısa süre için açıp, mesajla hakaret edip, sonra da kapatarak, saçmalığına verilecek cevapları almamayı tercih eden bir :

y a v ş a k.

üstelik bunu sistematik bir şekilde küfrederek yapıyor. eğer bu tuzağa düşerseniz boşu boşuna kendinizi yoruyorsunuz. kendinize bir iyilik yapın, kesinlikle hiç bir şekilde ciddiye almayın bu hasta insanı.
  • sempati beslediğin partinin, pozitif ayrımcılığın bokunu çıkarmaya çalışarak, iliğine kadar sömürmeye çalışacağı ezelden beri belli. zaten "size çok kızgınım bu yüzden x partisini sonuna kadar savunacağım. " tarzı cümleler kadar mantıksız bir şey daha görmedim herhalde.
  • fetocu şerefsizleri ve onların kokmuş zihniyetini eleştirdiğim şu entry #109897334 sonrası bana küfürlü mesaj gönderen kripto.
  • ercümend özkan iti yazmış buraya fetöcüyüm diye, amınoğluna attığım mesajı aynen koyuyorum. amk cehennem odunu seni, köpek kripto senin yedi ceddindir. şerefsizler.

--- spoiler ---

(#109897334) o zihniyet sensin şerefsiz herif. fetöden senin ne farkın var amk zavallısı
    --- spoiler ---
  • mesajla ettiği küfürlerin hesabını verecek...
    boş yaşayan ağzından köpükler çıkarıp bi başına kuduran ergen.