şükela:  tümü | bugün
  • eğer şekildeki gibi soyulmuşsa favori meyveniz olacaktır. greyfurt böyle soyulur

eğer bu hanımefendi gibi sizin için greyfurt soyacak biri varsa hayatınızda kıymet verin ona. kaşıkla yiyebilmeniz için nar da ayıklamıştır geçen ay.

ha yoksa böyle bir abla hayatınızda, ben gibi yapın. emek vererek uğraşarak yiyin. sadece greyfurt değil hayatın tamamı güzeldir emek verene.

aşağıdaki ablanın görüntüsü daha cezbedici olabilir. ama greyfurt konusundaki tavsiyelerine zerre kadar itibar etmeyin. çünkü ayıklarken iç kabuğun zerresi dahi kalmamalı.
    greyfurt böyle yenmez

bir de bir hakkı teslim edelim. birinci kadın sadece ürününü ikincisi ise fazlasını sunmaktadır. ikincisi tutsa da birincisinin ürünü tat verir.
  • bu güne kadar durup dururken bi greyfurt olsa da yesek diyen kimse duymadım, tek gördüğüm suratını burusturarak bunu yiyip faydasını anlatan insanlar.
    aslında çok basit bir soru cümlesi.
  • antiaritmikler ,antihistaminikler,anksiyolitikler ,hmg-coa eedüktaz inhibitörleri ,immünsupressörler ,neropsikiyatrikler gibi ilaç gruplarıyla beraber tüketilmesi zararlıdır . kullandığınız ilacın prospektusunu mutlaka okuyun ve doktorunuza danışın . malesef greyfurt pek te masum bir meyve değildir .
  • antiaritmikler ile kullanımının zararlı olduğunu öğrendiğim iyi oldu. bunun dışında tek başına benim için pek anlam ifade etmeyen ama meyve sıkacağında çift yumurta ikizi olan portakal ve bilumum meyve ile karıştırılarak faydalarından yararlandığım meyvedir
  • kabuğunu soyarken ortaya çıkan orgazmik kokuyla beraber, benim icin top 5 listesinde olan guzelim meyvedir. anket sorularina verdiğimiz katkidan dolayi tesekkur edebilirsiniz, evet.

ekşiyi seven insanlarlar tarafindan evet şeklinde cevaplanacak soru. bir de diyet yapanlara tavsiye ediliyor bu.* bu arada benden başka sevenini, olsa da yesek diyenini görmedim.
  • zarını muntazam şekilde soyarsan güzel ama gram kalmayacak. hayır efendim greyfurtun vitamini zarda değil.ha bak ye portakalın posasını faydalıdır.
  • bir soru.
    suyu diğer meyve sularıyla karıştırınca güzel oluyor. kendisi acı bir meyva.
  • ex atıp greyfurt soymuş bacımız.. millet ne kafalar yaşıyor
  • limon yerine tekila ile birlikte tüketirseniz güzel olup olmadığını anlayacağınız acımtırak meyve.