1247 entry daha
  • seviyorum bu diziyi
    yıllardır takip ediyorum
    öyle çok arabesk bir yanım da yoktur aslında - ya da ben öyle sanıyorum -
    ama bu dizi nedense çok etkiliyor beni.
    olaylar, dialoglar, tercihler her biri ayrı bir duygu uyandırıyor bende
    hayır öyle sıradan bir sinema dizi izleyicisi de değilim
    kendimce bir birikim de vardır sinema üzere hafife alınmayacak anca bu dizi çok etkiliyor arkadaş beni
    hele ki biraz yolunda gitmesin hayat
    biramı votkamı şarabımı alıp bir iki bölüm grey's anatomy izlemek nasıl da iyi geliyor bana
    o yüzdendir ki her kimin emeği varsa çok ama çok teşekkürler

tanım affedersin:
    mutlaka izlemeniz gereken dizi
  • (bkz: sikerler)
    format vs canına okudum biliyorum da
    gecenin bu saatinde evrenin uzak bir galaksisinde bana dokunuyor bu dizi. eğer ki " ne imiş bu dizi " diye burayı okuyorsan sen. izle gerçekten izle öyle karar ver.
  • bizdeki versiyonu doktorlar.
  • vay arkadas be, shonda resmen gazimizi aldi bu bolum. ya gozleri dolan bir tek ben miyim be diye hayiflaniyordum ama aramizda aglayanlar varmis, iyi.

yalniz bu bolumde eski bolumleri ne kadar ozledigimi hatirladim, boyle ara gaz alma bolumleri iyi de shonda sana sesleniyorum toparla artik su karakterleri, eskiye olan sevgimizden kredi cekip duruyorsun.

neyse super bir bolum oldu. sloan, callie , derek, izzie, christina ve en en en onemlisi o'mailey nin isimleri gecti, resmen zaman tuneline girdik, biraz da eski bolumlerden sahneler koyasalardi keske.

ayrica bir sey itiraf edecegim, kendisini hic sevmedigim halde christina yi asiri ozledim, lanet olsun.

--- spoiler ---

ya meredith'in alkislandigi sahnede ben cooook istedim herkesi gormeyi, keske sadece ellis i degil herkesi gosterselerdi kalabalik arasinda. tabii zordur anlasamamislardir herkesle ama cok cok guzel olurdu bence.

owen'in ''yoo christina ya hic benzetemedim, kimseye benzemez o'' demesi de salak bir gulumseme oturttu suratima. ve tabii ki alex'in izzie den bahsettigi sahnede goz pinarlarim karincalandi, hic sevmiyorum seni wilson, insallah kocan seni bulur da goturur buralardan.
    --- spoiler ---
291 entry daha
hesabın var mı? giriş yap