şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ayaklari üsüyordur.
  • çok rahattır o eşofmanın değişik renklerinide almalıdır
  • otobüs yolculuklarında molaya girdiğimde gördüğüm tiplerdi.genellikle az evel osura osura uyuduğu koltuktan yeni hortlamış,bi dudağı yerde bi dudağı gökte şahkülü kaymış,koltuğun deseni suratına çıkmış tiptir.zamanla azalarak kayboldular.

hiç unutmam afyon'da mola verdiğimiz çatır çatır soğuk bir kış gecesinde sarı botunu bağlamayan böyle bi hatun,bağcığına takılarak merdivenden yuvarlanıp tuvaletin önündeki boklu su birikintisine kapaklanmıştı.ahahahhh ağzımı bırakıp afedersiniz götümle gülmüştüm gece gece.

böyle de hoş bir anı bırakmışlardı bende.
  • yağmura yakalandığında gri eşofmanı ve sarı botlarıyla rezil olan tip. bazen arabaya koşmalarına bile fırsat kalmıyor.

tavsiye gibi tavsiye ıslaklığı kaldıramayan iki renkle tiki kombini yapmayın beyler.
  • bu tiplerin yüzde 95'i adam falan değildir.
  • 10 senedir bitmeyen tipler. kisa kaban da giydiklerinden pipi de selam cakar
  • en azından yeşil adidas ve bordo adidas eşofmandan iyidir.
  • götüne geçirdiği bez parçası ve ayaklarını soktuğu pabuçlar üzerinden karakter analizi yapan kezbanlara* dert olan tiptir.
  • en büyük sıkıntısı gri eşofman altından belli olan pipidir.
  • özel üniversitelerin burssuz ya da kısmi burslu okuyan erkek kısmının giyiniş şekli olarak tanımlanabilir. genelde bu kıyafetleri ile, lüks mekanlara falan da giderler çünkü o restorandaki garsonlar, mekanın işletmecisi vs. kendisini tanıyordur. bu dış görünüşü olup, zengin olmayan ben daha görmedim