• tylol hot isimli urunun amerika da yasaklanmasindan sonra bir cok insanin "a-aaa amerika'da bile yasak valla" diye urunden sogumasindan sonra karsilarina cikan gribex hot'u görünce "amanin bu da ne,gribex!haydi bunu icelim!" diye saldirmasiyla bir alternatif olmustur suda eriyen parasetemollu ilaclar piyasasina
  • muazzam bir rehavet verir bu ilac işi gücü olan kullanmasın fakat hapşırma krizine bardak daha boşalmadan son verir alimallah.
  • tylol hotla aynı firmadan çıkan, tylol hotla aynı işi gören oralet misali grip ilacı.
  • (bkz: tribex cool)
  • imal tarihi 07.2003, son kullanma tarihi 07.2005 ve seri numarası 360021 olan bir tanesinin kutusunu makasla üstünden epey bir kırparak ve altından da bant takviyesi yaparak şu ana kadar üst çekmecemdeki silgi, kalemtıraş, ataç gibi küçük ıvır zıvıra ev sahipliği yapması için kullandığım ilaç.

kutunun içine de bir zamanlar neredeyse ayda bir format atıp yeniden kurduğum win 98 se ve win me ürün anahtarlarını yazmışım kurşun kalemle.

bir de 5832 diye bir şey var, bunun da yıllardır n-gage'de pin sorma hacı aç geç özelliğini kullandığım için unuttuğum sim kartımın pini olmasından şüpheleniyorum.

http://www.sanaleczanemiz.com.tr/…8697473250111.png
  • theraflu istedim en bildiğim grip ilacı diye bu geldi şaka gibi.theraflu kıtlığı var sanırım şu anda piyasada.kullanan var mı hiç aydınlatırsanız sevinirim.
  • aklımın içindeki avel bir tane kesmez iki tane üst üste iç dedi. ilacı kullandığımdan beri sürekli bir ter atma hali var, ilaca bağlı sanırım hapşırık ve dudak kuruluğu yaptı bazıları yan etki olabilir emin değilim. iyi gelmesini temenni ediyorum.
  • ismail türüt gibi terleten ilaç. ama allah var 38,5 ateşle kafam kazan gibiydi yattım çok çok daha iyi uyandım.
  • theraflu, taylol hot vs bende kafa yapıyor. huzursuz ediyor vücudumu. doktora en son gittiğimde bu daha iyisi diyerek gribex yazdı. yan etkisi diğerlerinden az.
    hastayken max 5 gün kullanılıyor diye biliyorum. en süper bilgi için doktorunuza danışınız.
  • dün gece iki tane içip yattım, bana alemlerden alem beğendirdi. sabah işe geç kaldım :))
hesabın var mı? giriş yap