• muazzam bir rehavet verir bu ilac işi gücü olan kullanmasın fakat hapşırma krizine bardak daha boşalmadan son verir alimallah.
  • hastalıktan ve sürekli aktığından gözlerimi açamadığım, burnumun şıp şıp akan sıvısına nasıl bu kadar çabuk üretttiğine hayretle baktığım her yerimin ayrı ayrı ağrıdığı bu akşam ilaç çekmecesini karıştırırken bulduğum soğuk algınlığı/ grip ilacı.

akşamüstü bi tane içmiştim, feci ağız kuruluğu yapıyor. üzerinde de zaten bol su içiniz ilacı kullanırken diyor. 23:00 gibi uyumuştum terleyip kalktım az önce, bi tane daha içip tekrar yatacağım. deli gibi akan burnuma bi çare olamadı gibi, sabah ola hayrola..
  • imal tarihi 07.2003, son kullanma tarihi 07.2005 ve seri numarası 360021 olan bir tanesinin kutusunu makasla üstünden epey bir kırparak ve altından da bant takviyesi yaparak şu ana kadar üst çekmecemdeki silgi, kalemtıraş, ataç gibi küçük ıvır zıvıra ev sahipliği yapması için kullandığım ilaç.

kutunun içine de bir zamanlar neredeyse ayda bir format atıp yeniden kurduğum win 98 se ve win me ürün anahtarlarını yazmışım kurşun kalemle.

bir de 5832 diye bir şey var, bunun da yıllardır n-gage'de pin sorma hacı aç geç özelliğini kullandığım için unuttuğum sim kartımın pini olmasından şüpheleniyorum.

http://www.sanaleczanemiz.com.tr/…8697473250111.png
  • theraflu, taylol hot vs bende kafa yapıyor. huzursuz ediyor vücudumu. doktora en son gittiğimde bu daha iyisi diyerek gribex yazdı. yan etkisi diğerlerinden az.
    hastayken max 5 gün kullanılıyor diye biliyorum. en süper bilgi için doktorunuza danışınız.
  • adamı terleme komasına sokan delikanlı ilaç. bir günde bile deli gibi toparladı.
  • ismail türüt gibi terleten ilaç. ama allah var 38,5 ateşle kafam kazan gibiydi yattım çok çok daha iyi uyandım.
  • tylol hot isimli urunun amerika da yasaklanmasindan sonra bir cok insanin "a-aaa amerika'da bile yasak valla" diye urunden sogumasindan sonra karsilarina cikan gribex hot'u görünce "amanin bu da ne,gribex!haydi bunu icelim!" diye saldirmasiyla bir alternatif olmustur suda eriyen parasetemollu ilaclar piyasasina
  • tylol hotla aynı firmadan çıkan, tylol hotla aynı işi gören oralet misali grip ilacı.
  • (bkz: tribex cool)
  • ne kullanacağını bilmeyenler için amme hizmeti olsun. gribex> aferin > dua > parol. yılların aferin kullanıcısıyım, gribex sonrasında gözüm açıldı. bi de yaşama sevinci verdi. covid'in bir numaralı ilacı.
hesabın var mı? giriş yap