şükela:  tümü | bugün
 • mean machine turevi, looser'dan winner'a donus hikayesi guzel film.

  --- spoiler ---
  bu tur filmlerin ihtiyaci olan sakatlanan onurlu adam, birbiriyle kavgali olan iki kisi, antipatik rakip hepsi var. sucu cocuk ve ponpon kizlar superdi bu ogelerin disinda.
  --- spoiler ---
 • 2.sınıf bir konu 1.sınıf işçilik ile yapılabilecek ortalama bir amerikan filmi..
  güzel bi film the rock ve xzibit filmi izlenebilir kılıyor ama niye uğraşmışlarki 2005 yılında the longest yard ı adam sandler chris rock burt reynolds burt reynolds gibi çok daha bomba bir kadro le çekmişlerdi hem daha komikti..

  güzel genede keyifli bir, 2 saat geçirtiyor insana

  bunu seven bunu daha çok sevdi
  (bkz: the longest yard)
 • türdeşi olan pek çok filmden farksız bir konuya sahip ama işbu konuyu çok güzel işleyen mükemmel film.. the rock* zaten sevdiğimiz bir abimizdi.. daha bir taht kurdu gönlümde bu filmle..

  şöyle bir adam çıkıp da uğraşsa ya, tutup beni meydana itip; "beni yıkıp geçeceksin koç efendi, burada sana yardım edecek kimse yok..!" diye önümde dikilse.. naz, niyaz etmeden, ensemden tutup silkelese.. ben de bilsem ki yanımda, tokadına kurban ki yanımda.. canımı çıkardı ama yanımda.. onu utandıramam.. çünkü "yanımda".......

  o ıslahevindeki çocuklar 16 yaşında tabi.. senin kılların kadayıf olmuş, hala "biri çıksa da öğretse" peşidesin ya serseri..

  daha ne diyeyim sana ben..?
  allah akıl fikir versin..
 • dwayne johnson'ın başrolde olduğu film.
 • izlediğim en güzel amerikan futbolu temalı filmlerden biri. zaten dwayne abinin oynadığı filmlerin takipçisiyim. hep belli bir kalitenin üzerinde. dwayne'in oynadığı kişinin birebir gerçek görüntüleri filmin sonunda çıkıyor. filmde kullanılan bir çok replik adamın orjinaline ait sözler sanırım ki bu filmi daha değerli kılıyor. bence başka türevleriyle karşılaştırmak biraz haksızlık.

  spor filmlerini sevenler için güzel bir seyir keyfi sunuyor. tavsiye ederim.
 • 125 dakikalık, 2006 yapımı film.

  phil joanou'nun yönettiği filmin yazarlarından birisi jeff maguire ki kendisini meşhur victory filminden de hatırlıyoruz.

  filmi izlerken genel olarak daha evvelce türünde çekilmiş diğer örneklerden anlar ve sahneler de haklı olarak aklımıza geliyor ama, aktarım ve akıcılık mayası gerçekten güzel tutturulmuş. uzun süresine rağmen genel anlamda sıkmıyor ve kendini izletiyor. diğer yandan ben dwayne johnson fanı değilim, kendisini aşırı yetenekli de bulmuyorum ama film içinde iyi iş çıkarmış görünüyor.

  spor temalı filmler içerisinde efsane değil ama gayet iyi bir seçenek.

  7 / 10.

  her eve imdb
 • 2006 yapımı, başrolde dwayne johnson'nın olduğu, gerçek olaylara dayanan bir spor ve başarı filmi.
  benzer nitelikte bir başarı öyküsünü, yoktan gelip mucizeler yaratmayı vb. anlatan onlarca film olduğu ve kimilerinin artık baydı dediği bir gerçek. ama ne kadar sıkarsa sıksın gerçeklerden alınmış bu öyküler yine de etkileyici olabiliyor, özellikle de sonunda gerçek karakterlere ve olaylara dair videolar yada resimler yayınlanınca iyi ki izledim dedirtebiliyor. işte film bu türden bir film. sonuna kadar zevkle izlettiği gibi sonunda da ekrana gelen gerçek kareler tebessüm etmenizi sağlıyor. dwayne johnson kendine çok yakışan bir rolle çıkmış karşımıza ve performansı ile rolün hakkını vermiş. sizlerde gerçek öykülerden oluşan spor ve başarı temalı filmleri seviyorsanız kaçırmayın.

  suç işleyen gençlerin bulunduğu bir ıslah evinde, kamp yöneticisi sean porter (the rock) önderliğinde kurulan bir futbol takımının 4 haftada neler yapabildiğini konu edinen bir phil joanou eseri. kurulan futbol takımı ile gençlerden çete anlayışının alınıp, yerine takım ruhu aşılanmasının gerçek bir öyküsü...

  https://www.planetdp.org/…e/gridiron-gang-dp17602#1
 • varlığından yeni haberdar olduğum film. dwayne johnson'ın başrolde olması yine şaşırtmadı.

hesabın var mı? giriş yap