şükela:  tümü | bugün
 • mean machine turevi, looser'dan winner'a donus hikayesi guzel film.

  --- spoiler ---
  bu tur filmlerin ihtiyaci olan sakatlanan onurlu adam, birbiriyle kavgali olan iki kisi, antipatik rakip hepsi var. sucu cocuk ve ponpon kizlar superdi bu ogelerin disinda.
  --- spoiler ---
 • 2.sınıf bir konu 1.sınıf işçilik ile yapılabilecek ortalama bir amerikan filmi..
  güzel bi film the rock ve xzibit filmi izlenebilir kılıyor ama niye uğraşmışlarki 2005 yılında the longest yard ı adam sandler chris rock burt reynolds burt reynolds gibi çok daha bomba bir kadro le çekmişlerdi hem daha komikti..

  güzel genede keyifli bir, 2 saat geçirtiyor insana

  bunu seven bunu daha çok sevdi
  (bkz: the longest yard)
 • türdeşi olan pek çok filmden farksız bir konuya sahip ama işbu konuyu çok güzel işleyen mükemmel film.. the rock* zaten sevdiğimiz bir abimizdi.. daha bir taht kurdu gönlümde bu filmle..

  şöyle bir adam çıkıp da uğraşsa ya, tutup beni meydana itip; "beni yıkıp geçeceksin koç efendi, burada sana yardım edecek kimse yok..!" diye önümde dikilse.. naz, niyaz etmeden, ensemden tutup silkelese.. ben de bilsem ki yanımda, tokadına kurban ki yanımda.. canımı çıkardı ama yanımda.. onu utandıramam.. çünkü "yanımda".......

  o ıslahevindeki çocuklar 16 yaşında tabi.. senin kılların kadayıf olmuş, hala "biri çıksa da öğretse" peşidesin ya serseri..

  daha ne diyeyim sana ben..?
  allah akıl fikir versin..
 • dwayne johnson'ın başrolde olduğu film.
 • 125 dakikalık, 2006 yapımı film.

  phil joanou'nun yönettiği filmin yazarlarından birisi jeff maguire ki kendisini meşhur victory filminden de hatırlıyoruz.

  filmi izlerken genel olarak daha evvelce türünde çekilmiş diğer örneklerden anlar ve sahneler de haklı olarak aklımıza geliyor ama, aktarım ve akıcılık mayası gerçekten güzel tutturulmuş. uzun süresine rağmen genel anlamda sıkmıyor ve kendini izletiyor. diğer yandan ben dwayne johnson fanı değilim, kendisini aşırı yetenekli de bulmuyorum ama film içinde iyi iş çıkarmış görünüyor.

  spor temalı filmler içerisinde efsane değil ama gayet iyi bir seçenek.

  7 / 10.

  her eve imdb
 • buna benzerleri çekilmişti ne gerek vardı. mı ?

  (bkz: based on a true story)

  “gridiron gang is a 2006 american sports drama film directed by phil joanou, and starring dwayne johnson, xzibit, l. scott caldwell and kevin dunn. ıt is loosely based on the true story of the kilpatrick mustangs during the 1990 season.“