şükela:  tümü | bugün
  • aslında polonez biraz cadde ile anılır ama steakhouse larını ataşehir'e açmışlar. biz de ailece deneyelim diye gittik ve çok memnun kaldık. füme etleri çok çok lezzetli. kesinlikle deneyin diyorum. ana yemek olarak da t-bone yedik. çok büyük olduğu için annem ve ben paylaştık ve yine fazla geldi. ama babam için dozundaymış, hiç fazla değilmiş. ama o çok yer. t-bone da gayet iyiydi. lokum vs de güzel tavsiye ederim.

    benim için iyi mekan demek iyi tatlı demek. ben oreo cheesecake yedim. o da fena değildi. ama güzel mekan gerçekten. mutlaka deneyin.
  • anadolu yakasının en başarılı steakhouse restoranalarından biri. ahşap ağırlıklı ferah iç mekanı ve geniş bahçesi ile şık bir işletme. dekorasyonunda kullanılan eşyalarda vahşi batı çizgilerini hissetmek mümkün. servis personeli arkadaşın söylemesine göre, mekanın duvarlarını süsleyen şerif rozetleri, kovboy şapkaları, kızılderili başlıkları ve diğer tüm aksesuarlar amerika’dan özenle seçilip getirilmiş. dry aged etleri çok lezzetli ve doyurucu. servis personeli arkadaşlar nazik ve işlerini severek yaptıkları her hallerinden belli. size sundukları ürünler ilgili dinlemesi keyifli bilgiler vermeyi ihmal etmiyorlar. yakın bir zaman içerisinde avrupa yakasında bulunan vadistanbul içerisinde bir şube daha açacaklarını öğrendim. umarım aynı başarılı işletme ve lezzet anlayışı yeni şubelerinde de devam eder.
  • vadi istanbul şubesinde 3200 lira hesaba yolluk birayı çok gören işletme. bir daha işim olmaz.