şükela:  tümü | bugün soru sor
 • http://www.grimdawn.com/
  titan quest'in yapımcılarının yapmakta olduğu müthiş bir oyun daha.
 • umuyorum ki güzel bir oyun ortaya çıkacaktır. titan quest üzerinden 4 seneden fazla zaman geçmesine rağmen halen oynadığım bir oyundur. bunu yapan adamlardan ümidim var benim. youtube'da yayınladıkları video da zaten bu umudu pekiştirmekte. rpg ( ya da action rpg) severler için 2011 zaten kaymaklı ekmek kadayıfı olacaktı ki bununla beraber üzerine ceviz parçaları da eklenmiş oldu. işini güzel ve düzgün yapan oyun firmaları candır benim gözümde. umarım üzerimizde bir torchlight şaşkınlığı yaratırsınız.
 • bolca screenshotı yayınlanan oyun.titan questden sonra beklentiler yüksek.
 • http://www.grimdawn.com/contribute_buynow02.php

  yapım aşamasındaki bu oyunu şu anda legendary fan veya epic fan edition olarak alacak kişilerin isimlerini oyun sonundaki credits kısmına yazacaklar. güzel ve ilginç bir uygulama.
 • diablo 3'ü bekleye duralım bu oyun iyi olacak. buyrun;

  http://www.youtube.com/watch?v=pqgp4lt_cyo&nr=1
 • yapımcıları oyunu bitirmek için kickstarter'a başvurmuş.
  http://www.kickstarter.com/…entertainment/grim-dawn
 • yalnız millet iyi alıştı kickstarter işine. başlarda böyle bir projesi olmayan oyun. herhalde evdeki hesap çarşıya uymadı.
 • ana sitesindeki gameplay videosunu baz alarak konuşursak eğer,
  - animasyonları çok güzel olmuş. torchlight ve diablo'dan daha akıcı geldi bana. gerek karakter, gerekse yaratık animasyonları yani
  - ortam daha gerilimli, daha bir karanlık. benim hayalimdeki oyun olan, ki games workshop'un başına taş düşmezse hayal olarak kalacak olan, warhammer arpg konseptine çok yakın geldi. elde tabanca ile takılan witchhunter gibi bir abi gördüm, çok tuttum.
  - demir memir alıyordu karakter yaratıklara vurdukça itemlerdan ayrı olarak. güzel bir şeyler düşünüyor olabilirler. hatta buldum:
  "collect blueprints that allow you to combine salvaged components into unique crafted items and then, later, use those basic crafted items with higher-tiered recipes to complete items of unprecedented badassness."
  - feature listesine baktım, random map yok. eğer titan quest gibi devasa bir alan yaparlarsa bu çok bir negatif olmayabilir. ama prosedürel yaratımı ben daha fazla seviyorum ne yalan söyleyeyim.
  - görebildiğim tek problemi, ki bu tamamen kişisel bir şey, illa ki digital distribution platformu istiyorsa çok da mutlu olmadan alırım gibi duruyor. steam gibi oyunu size aslında vermeyen, bir nevi kiralayan, sistemlerden uzak durmaya çalışıyorum. yaşasın gog, imho. edit: yok, direkt olarak adamların kendisinden alabilmek gibi bir seçeneğimiz varmış. güzel.
 • tahmini çıkış tarihi mayıs 2013'tür.
 • çıkış tarihi tahminim gün itibari ile ağustos 2013'tür. daha da gidebilir kasım 2013, ocak 2014 diye. ama 2013 ağustos/eylül olacak gibi.