şükela:  tümü | bugün
 • olunan grip aşısının yan etkilerinden birisi neredeyse grip olmak olabilir. ateş çıkmasada baş ağrıtabilir, burun akıtabilir, boğazın mikrop kapıp yutkunma ve konuşma da sorunlar çıkarmasını sağlayabilir.

  neyse ki zatürre, kanser felan etmedi diyip bardağın dolu tarafı ile geçiştirilesi durumdur...
 • patronun zoruyla uygulanmasına izin verdiğim ve aşıdan sonra fulll tüm kış hasta yapan bir uygulamadır.
 • grip aşısı olmak grip olma ihtimalini ikiye katlamaktadır.
  http://articles.mercola.com/…shot-increase-flu.aspx
  dahası büyesi zayıf insanları öldürebilmektedir!

  3 yaşındaki ayzlee mccarthy isimli abd'li kız grip aşısı olduktan 72 saat sonra ölmüş.

  http://www.dailymail.co.uk/…ater.html#ixzz3p2fqqudg

  http://www.desmoinesregister.com/…rl-dies/21214315/

  http://www.infowars.com/…-after-flu-shot-injection/

  abd'de tema gribine karşı düzenli olarak her ay yapılmakta olan grip aşıları cdc acıp raporuna göre olması gerekenin 25000 katı civa içeriyormuş.
  üstelik bu aşıları hamile kadınlar da yaptırıyormuş. içerdiği mercury, triton -x, polymyxin b, polysorbate 20 gibi maddeler ile endokrin sistemin bozulmasına ve atibiyotiğe dirençli bakterilerin vücutta çoğalmasına sebep oluyormuş. dahası izerdiği influenza- a, influenza-b (h1n1, kuş gribi) virüsler vücuda girip bağışıklık sistemi zayıf bünyelerde hasatalığa sebep oluyormuş.
  civanın sebep olduğu beyin hasarı sebebi ile kasımdan bu yana abd'de 26 kişi ölmüş ve çok sayıda çocuk okulu bırakmış.
  üstelik bu grip aşıları para karşılığı yaptırılmakta. bu iş tamamen para meselesi abd'de.
  kısacası yapılan grip aşıları hastalıklara sebep olur. hastalıkların artması daha çok grip aşısı yapılmasına yol açar ve aşı firmaları sürekli daha fazla para kazanır.
  http://articles.mercola.com/…ine-effectiveness.aspx
 • ve başıma gelmiştir.
 • mümkün değildir, grip aşısının içinde grip virüsü yoktur. hayır efendim zayıflatılmış versiyonu da yoktur ölüsü de yoktur. götünüzden bilgi uydurmayın.
 • grip aşılarının saglik üzerindeki etkisinin yetersiz olduğunu gosteren durumdur. genel olarak grip aşıları ve türevleri koruyuculuk bakımından yetersiz durumdadır. bunun sebebi grip aşılarının aslında bir önceki yılın viral genetik şifresi ne uygun olarak yapılması. virüsler buna önlem olarak her yıl genetik mutasyonlar geçirir. bu durum aşıların etkisini azaltır. yani aşılardan pek medet ummayın.