şükela:  tümü | bugün
  • adından da anlaşılacağı üzere, grip ve soğuk algınlığı ilacı.
    iyidir, hoştur ama tombul olmasından mıdır nedir, bu tableti yutmak tam bir işkence. bir ilaç her defasında insanın boğazına durur mu yahu!
  • "etki etmiyor baha" dedirten ilactir.
  • ulan iş makinası kullanamaz yazıyo prospektüsünde biz grip iyileştirmeye çalışıyoruz.

(bkz: yan etkiler) uyku hali, santral depresyon, nadiren respiratuvar depresyon, bulantı, kusma, trombositopeni...

daha bir ton yan etkisi var, haydi gel de iç şimdi dedirten ilaç.
  • eşimin akşam yemeğinde bir adet vermesi ile (saat 19:00) tv karşısında uyuya kalmamı sağlayan (19:30) ve ertesi gün sabah 8:00'de uyandığımda noldu lan bana dedirten abuk sabuk ilaç.
    dikkat gerektiren işlerden önce,sürüş öncesi filân kesinlikle alnımaması gerekir. 12,5 saat uyumak ne aq?
  • içinde sakinleştirici var galiba. içtiğimden beri boş boş bakıyorum, gözüm açık uyuyorum ve normalde sinirleneceğim şeylere gülüp geçiyorum. xnx alternatifi olabilir dkldkd
  • belki benim bünyemde uyku yapmıyor ama, grip olacağımı sezdiğimde buna başlıyorum ve 7 gün yerine 3 gün içinde en hafif sıyrıklarla atlatabiliyorum o virüsü.
  • hem regl hem de grip durumundayken kullanıyorum bunu, regl ağrısı daha şiddetli oldu bu ilaç yüzünden. ağrı göğsüme kadar geldi o kadar fena. majezik/parol kullanmaktan da korkuyorum kalpten gideceğim diye. ama grip durumum fazla ağırlaşmadı bu ilaç sayesinde.