aynı isimde "gripin (müzik grubu)" başlığı da var
 • uyku acici etkisi vardir..kamyon soforleri sikca basvurur(mus)..
 • (bkz: winona riders)
 • icerigindeki aktif madde acisindan ne vermidondan ne tyloldan (yada us versiyonu tylenoldan) farki yoktur; azcik (500mg) paracetamol (nami diger acetominofen) azcik (50mg kadar) kafeinden ibarettir. gerisi psiklolojiktir herhalde. bunun disinda yumurta akiyla yapilmis gibi duran (kimbilir belki de oyledir) kocaman bir kilif vardir, bu anlamda caya kaveye karistirilip icilebilir toz olarak, ama diger haplari da kirip ezerek yapilabilir bu bi ustunluk olarak gorulmemelidir.
 • (bkz: gripin dede)
 • 2 yıldır vazgeçmeden dinlediğim hepsini tek tek çok sevdiğim, solistin şarkı ezberlemek dışında süper sesi ve yorum kabiliyeti olduğu, basistin gözünü kapamadığı ve klavyecinin asla kayıttan çalmadığı güzel insan topluluğu...
 • eskisinden sonra boş halini görünce ooo ne güzel paşa bi mekan dediğim tıklım pozisyonu alınca uyuz olduğum mekan.
  o yarma kimdi harbiden? (bkz: entry karı$tırma) (bkz: sonradan farketme)
 • standard olarak depresyon hirkasi giymiyorsa mor pantolon* giyen arayistaki guzel sanatlar ogrencilerinin, yerli-andy warhol sentezini bulalim moduna girer girmez sarildiklari bir simittir. fotokopiler cekilir, eski bakkallardan tarihi gecmis olanlari toplanir, kutularin koseleri yakilir yada gripinli suyla sulanmis bitkiler yetistirilir vs., bir de ben cinsel ozgurlugume kavustum mesaji vermek gerekiyorsa, bir kac prezervatifle suslenir. olur gripin, sanat. ayrica butun genellemeler yanlistir.
 • her hafta tüm eleştirilere rağmen bronxu dolduran; sınanmaz beşliden oluşan; besteleriyle mağdur kahramanlara, hayatın mars ettiklerine umut veren hayatımdaki demirbaşlardan...(bkz: kiskananlar catlasin)
  ayrıca
  i know someday you'll have a beatiful life i know you'll be a sun... (bkz: anlayana gripin bronx az)
 • çok büyük boyutlarda olduğu için çok zor yutulan ama bir müddet sonra akıl edip de tabletin içindeki tozu bir şekilde suyla, meyve suyuyla yutunca da, öncesinde o koskoca tabletleri yuttuğu için insanın kendi kendisine gülmesine ve kıl olmasına neden olan ilaç
  halen şehirlerarası yolculuklarda, her otobüs molası verilen yerde, kaptan şöför e otomatikman, şeker ikram edilir gibi ikram edilen ilaçtır. (bkz: kafein)
hesabın var mı? giriş yap