• çok dayanıklı italya üretimli ürünleri olan pabuç markası.
    ama sportaç'ı andıran isminden kaybediyor ne yazık ki.
  • aldığım en iyi ayakkabılardan. bir sürü ünlü marka uzakdoğu üretimi, yarı kalitesinde ayakkabıları 3 katı fiyata satıyor.
    2 yıldan fazla süre önce bir günlük ayakkabısını, bir de kışlık vibram taban ayakkabısını almıştım. günlük olanı hemen her gün giyiyorum, ne kenarlarında açılma oldu, ne de kumaşında yırtık. skechers ayakkabılarım 6 ayda amı götü dağıttı hep mesela.
  • türkiye'de satılan outdoor ürünleri genelde üretimden kalkmış, derisi ve yapıştırıcısı aşırı eskimiş ürünlerdir. ayrıca, kdv ekleyerek bir hesap yaptığımda italya'da zamanında satıldıkları fiyattan (genelde türkiye'de satılan ürünler italya'da çoktan satıştan kalkmış olur) çok daha dehşet, fahiş, çılgın fiyatlara satıldığını gördüğüm ürünlerdir. iki katından fazla fark mı olur yahu?
  • bu ayakkabıyı istanbul'da satan mağaza bilen varmı, adam gibi görüp deneyip almak istiyorum ama bulamıyorum, hep internet satışı. anladığım kadarı ile koray spor diye bir firma bunun ithalatçısı, adamlar bursa'da, başka yerde de mağazaları yok, kimseye bayilik vermemişler, turşusunu kuruyorlar herhalde. vizyonsuz firmalar ithalat, temsilcilik işine girmesin lütfen.

tanım: hesaplı ucuz ama bulunması imkansız outdoor markası
  • internetten alıp beğendiğim, 3 yıldır giydiğim ayakkabının markası.
  • tabanları sert; 2-3 ay giyilince biraz açılıyor...
    vibram taban...
    saya da sert... spotex diye 1 malzeme kullanılmış; gore-tex kadar başarılı değil...
    ancak, dayanıklı...
    hem rahat, hem dayanıklı ayakkabı normal 1 fiyata imkansız mı?

ps: kullanılan malzemeden dolayı ayakta terlemeye sebep oluyor...
    ayak hava almıyor...
  • smart casual veya spor şık olarak tabir edilen kıyafetlerle de rahatlıkla giyilebilecek şıklıkta ayakkabıları var. özellikle tabanları active sport serisinden olanlar çok rahat.
hesabın var mı? giriş yap