• (bkz: galeta) da denebiliyo
    kıtır kıtır bişi
    haşhaşlısı anasonlusu falan var
  • mucizevi atistirmalik. tok tutar, kimilerine göre (mesela settar) lezzetlidir de. özellikle kadinlarin onu cok sevmesinde $eklinin bir etkisi var midir bilemiyorum...
  • fallik objeleri oral yollardan duhul etmek kadınların hoşuna gitmesi sanırım daha çok erkeklerin arzu ettiği bir durum olsa gerek.
    "zayıflamak istiyorum"un alametlerindendirler, elma ile birlikte.
    yoğurta daldırıp yiyeni döverim ben muhitimde.
  • evde hazir yiycek bisi bulunmadiginda aclik bastirmak icin domates ve beyaz peynir ile super giden sey..
  • peynirle birlikte şaraba uyumları pek hoştur. (bkz: gnam gnam)
  • bogaz ağrısı çekerken yemenin işkence olabilecegi yılların kalitesi.
  • ülker in kepeklisi * bir diyet grissini de olmayacak kadar lezzetlidir.. 1 adedindeki kalori miktarı 31 dir.. yani iki grissini yemek yerine 1 yeşil elma yenebilir.
  • bundan yaklaşık 2 ay önce ne yese zinhar kilo almayan bir bünyeyi bağımlılık sonucu +8 kilo hale getirebilen, diyettekiler yerken uzaktan bakılması gereken yenilirse de 2 taneyle yetinilmesi gereken gizli kilo aldırıcı besin.sanıldığı gibi düşük kalorili filan da değildir.
    (bkz: ben ettim siz etmeyin)
    (bkz: ben yedim siz yemeyin)
  • zeytinyagli bitéz, tam bugdayli bitéz çesitleriyle çubuk kraker reyonlarindaki yerini almis bulunmaktadir. www.ekmekdunyasi.com adresinden takip edilebilir.
  • acıkmış insanlara tuz ve ketçap gibi yardımcı besinlerle desteklenmesi gerektiğini hatırlatmak gereken doyurucu. ya da iki üç tanesini sal misali yan yana koyup üzerine kaşar (bkz: kontiki) ve sosis/sucuk gibi öğeleri de ekledikten sonra fırına vererek enfes bir gece kahvaltısı oluşturulabilir. yılların açı var burada, tecrübe konuşuyor.
hesabın var mı? giriş yap