şükela:  tümü | bugün soru sor
 • grizu-263 | destek

  sürekli büyüyen evrende yerimizde duramayıp uzaya çıkma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

  bülent ecevit üniversitesi mühendislik öğrencilerinden oluşan grizu-263 uzay takımı olarak, teksas/abd de gerçekleşecek cansat competition uydu tasarımı yarışmasında cansatcompetition finallerdeyiz.

  dünya geneli ilk 40 takım arasına girerek ülkemizi temsil etme hakkı kazandık ve teksas'a davet edildik. fakat abd yolculuğunu karşılayabilmemiz için sponsorluk desteğine ihtiyacımız var; bize destek olmak isteyen bireylerden, takip ettiğimiz ve başarılı iş insanlarından, şirketlerden, girişimcilik platformlarından, sponsor destek bekliyoruz.

  sponsorluk dosyasında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz, bunun yanında herhangi bir boyuttaki destek bizim için çok çok önemli.

  bizi daha yakından tanımak isterseniz ;

  web:grizu-263
  facebook:grizu263
  ınstagram: grizu_263
  twitter: grizu 263
  linkedın:grizu 263

  bağış hesabı gofund me: destek ve bağış için
  sevgiler, saygılar şelale.

  grizu-263
 • ve ve ve grizu-263 ülkesine dünya ikinliciliği ile dönüş yapıyor.
  uzay takımında yer alan bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. bülent ecevit üniversitesi’nin gururusunuz.
  grizu-263 takımı ve başarısı
  2nd place
 • bülent ecevit üniversitesi öğrencilerinin büyük bir başarı kazanmasına aracı olan proje. kendilerini tebrik ederim.

  aynı zamanda istanbul teknik üniversitesi ekibi üçüncü, hacettepe üniversitesi ekibi de dördüncü olarak bayrağımızı dalgalandırmıştır.
 • "türkiye'nin ilk (bkz: pocketqube) uydu projesi" 'ni başlatmışlar. durdurulamıyorlar :) yeni bir küp uydu standartı olan bu türde ilk uydularını 2020'de göndereceklermiş. türkiye'de küp uyduların başlatıldığı itü-uzay sistemleri test ve tasarım laboratuvarı ve hollanda delft üniversitesi ile iş birliği içerisinde çalışmaya başlamışlar. zonguldaktan böyle bir şey başlatılması şaşırtıyor insanı.

  takımın pocketqube sayfaları.