şükela:  tümü | bugün
  • canım cicim aylarını yaşatan windows 10'un yeni müzik şeysi. seviyeli bir birlikteliğimiz var şimdilik. göze batan negatif yönü harici disk'ten dinlenen müziklerde tarama işlemini hafızasında tutmayıp, hdd'yi çıkarıp taktığınızda müziklerinizi baştan yüklemesi. e bu da tabi ilk yüklemedeki kadar uzun sürmese de biraz vakit alıyor. yine de ona puanımız dohuz.

editto: crazy player uktesi.
  • oynatma, durdurma vb. düğmelerinin sol tarafında yer alıp o anda çalan şarkının adını gösteren kısım bir buton, tıklanabiliyor ama hiçbir şeye yaramıyor. linux'taki amarok faciasını aklıma getiren uygulamadır bu haliyle.

http://i.hizliresim.com/qlr8vj.png
  • bir foobar2000 değil.
  • yani oturup - sonsuza giden programlama bilgimle visual basic'te "basic" bir müzik programı yapsam bundan iyi olur gibime geliyor. oynat, ileri, geri, durdur, ses aç, kapa, tamam bitti gitti işte.
  • hantal programlardan nefret eden benim için gayet kullanışlı olmuş.
    stabil çalışan, modern minimal arayüzüyle sevindiren, işini yapan bir müzik çalar olmuş.
    gayet mutlu mesut takılıyoruz kendisiyle.
  • koyu renk arka planı ile sade ve şık. başka bir program indirmeye gerek görmeden müziklerimi bunda dinlediğime göre olmuş. daha ne olsun.
  • tutup sürükleme suretiyle parça atılamayan uygulama. bok gibi. güzel olan tek bir yanı bile yok. windows media playera devam...
  • windows 8 de var mı bilmiyorum ama windows 10 ile kullanmaya başladığım müzik çalma programı.
    sade ve kullanışlı uygulama ama klavyeden ileri geri veya bir önceki-sonraki parçaya geçiş yapılmıyor ya da ben bilmiyorum nasıl yapıldığını
  • sanatçı fotoğrafı eklenemeyen uygulama. albüm fotoğrafı falan kolayca eklenebiliyor ama sanatçı fotoğrafı koyma işini bulamadım bir türlü. çok önemli bir sorun değil ama açtığımda daha güzel gözüksün istiyorum. bunun dışında başarılı bir windows uygulaması.