şükela:  tümü | bugün
  • hastaneler zinciri .kalp damar ve beyin hastaliklarinda bilhassa daha bi tutulan hastane.turkiyede ameliyatsiz aort anevrizma tedavisi yapan ilk hastane .
  • florence nightingale sempatisi icerikli muzik yapan, mahallenin en guzel ablasiydin sen florence nightingale, catma kurban olayim cehreni be flo gibi hit sarkilari olan group.
    (bkz: grup vitamin)
    (bkz: grup yorum)
  • internet'ten randevu almamanız gereken hastaneler zinciri. çünkü çalışanlar bile internet'ten alınan randevunun sistemlerinde gözükmemesine şaşırmıyorlar.
  • dünya çapında ünlü dr ların olduğu ve tedavi yöntemlerinde ilklerin yaşandığı gurur örneği hastaneler grubu..
  • çok acemi bir ik kadrosuna sahip şirket. rakip hastanelerin elemanlarını, mesai saatleri içinde iş telefonlarından arayıp "bizimle çalışmak ister misiniz? eleman arıyoruz da, yöneticimizle görüşmenizi isteriz" diyorlar. iş numaralarını kariyer net'ten aldıklarını söyleyerek (ki yalan) ve başka bir yerde çalıştıklarını bile bile hem de... böyle kahveden kavgaya adam toplar gibi hastaneye çalışan mı toplanır? istesem ben başvururum zaten? yoksa kurumsal bağlılığı böyle mi deniyorsunuz? telefon şakası gibisiniz la!
  • her departmani taseron hastahane.
  • bu skandal oldugu söylenilen haber icin gibi ne gibi önlem aldiklarini merak ettigim hastane. en azindan gercekten böyle birisi varmi yok mu diye kamuoyunu bilgilendirmeleri gerekir diye dusunuyorum.

(bkz: yamac sonmez)
  • hala batmaması beni şaşırtan hastane.

herhangi bir ilkokul kantini daha profesyonel yönetiliyordur.