şükela:  tümü | bugün
 • telefonlarına ulaşılmayan ve maillere cevap vermeyen profesyonellikten uzak anonim şirket. bir de natgeo dergisini almışlar. doğuş'tayken dergi gelmeyince en azından arayıp söyleyince gönderiyorlardı. göndermesini de geçtim herhangi bir muhatap bile bulamıyoruz artık.

  (bkz: group medya)
 • 08.08.2017 tarihinde saat 05:08:26'da 1 yıllık natgeo dergi aboneliği için üye olup 99 tl ödediğim fakat eylül ayının 14'ü olmasına rağmen hala dergimi elime ulaştırmayan, telefonlarını aradığımda kapalı olan ve direk aramanın sonlandığı şirket.

  uzak durmanızda yarar var. işin üzücü tarafı http://www.nationalgeographic.com.tr/ adresine girdiğiniz zaman üyelik işlemleri için bu profesyonelikten uzak şirketin internet adresine yönlendirmesi. adreste iletişim bilgilerinde bulunan telefonlara ulaşılamıyor ve bu şirkete ait iletişime geçebileceğimiz hiç bir sosyal medya destek hesapları yok.

  instagram'da ufak bir group medya araması yaptığımda şu iki hanımefendinin orada çalışma ihtimalini düşünüp kendileri ile iletişime geçmeyi denedim. instagram'dan hikaye, fotoğraf paylaşmalarına rağmen onlarda şirket gibi geri dönme zahmetinde bulunmadılar.

  bigecaliskan
  deniztoz

  edit: önce sevgili yazar @casiodijitalsaat'in yardımıyla ulaştığım bir telefon numarası ile başlayan süreç sonrasında sayın bige hanımın instagram'dan tarafıma ulaşması ile olumlu sonuçlanmıştır.
 • eylül 2018'den beri abone olduğum national geographic dergisini bir kere bile ayın 12'sinden önce teslim etmeyen dağıtım firması. kendileri ile iletişime geçince de 'üyelik sözleşmesinde ayın 15'ine kadar dağıtım yapabileceğimiz yazıyor' diyorlar fakat, bir yıldır yaptığım yazılı ve sözlü tüm taleplere rağmen hiç bir şekilde abonelik alırken tarafınıza iletilmesi gereken satış sözleşmesini göndermiyorlar. national geographic gibi saygın bir yayını bu kadar amatör bir organizasyon ile bu duruma düşürmek de herkese nasip olmaz.