• nisan ayından beri national geographic dergilerimi göndermeyen firma.

sikayetvar.com'da da aynı şikayetlerde bulunan bir çok şikayet mevcut.
  • kendilerine asla ulaşılamayan national geographic dergisi dağıtıcısı. 3 aydır dergi falan getirdikleri yok. bari bir açıklama bir bilgi verin o da yok. yani paramızı peşin aldılar ama ortada ne dergi ne de bir bilgi kırıntısı var. ben dergi peşinde koşacaksam abone olmamın ne faydası var ki bana. yaptığınız 3 kuruş indirimden dolayı abone olduğumuzu mu sanıyorsunuz?dergileri neden getiremediklerini ya da ne zaman getirebileceklerini açıklayan bir bilgi maili yollamayı bile akıl edemeyecek kadar nezaketsiz bir oluşum kendileri.

ticari itibarınıza söylediklerimi duysanız canınız sıkılır, keyfiniz kaçar.
  • telefonlarına ulaşılmayan ve maillere cevap vermeyen profesyonellikten uzak anonim şirket. bir de natgeo dergisini almışlar. doğuş'tayken dergi gelmeyince en azından arayıp söyleyince gönderiyorlardı. göndermesini de geçtim herhangi bir muhatap bile bulamıyoruz artık.

(bkz: group medya)
  • 08.08.2017 tarihinde saat 05:08:26'da 1 yıllık natgeo dergi aboneliği için üye olup 99 tl ödediğim fakat eylül ayının 14'ü olmasına rağmen hala dergimi elime ulaştırmayan, telefonlarını aradığımda kapalı olan ve direk aramanın sonlandığı şirket.

uzak durmanızda yarar var. işin üzücü tarafı http://www.nationalgeographic.com.tr/ adresine girdiğiniz zaman üyelik işlemleri için bu profesyonelikten uzak şirketin internet adresine yönlendirmesi. adreste iletişim bilgilerinde bulunan telefonlara ulaşılamıyor ve bu şirkete ait iletişime geçebileceğimiz hiç bir sosyal medya destek hesapları yok.

instagram'da ufak bir group medya araması yaptığımda şu iki hanımefendinin orada çalışma ihtimalini düşünüp kendileri ile iletişime geçmeyi denedim. instagram'dan hikaye, fotoğraf paylaşmalarına rağmen onlarda şirket gibi geri dönme zahmetinde bulunmadılar.

bigecaliskan
    deniztoz

edit: önce sevgili yazar @casiodijitalsaat'in yardımıyla ulaştığım bir telefon numarası ile başlayan süreç sonrasında sayın bige hanımın instagram'dan tarafıma ulaşması ile olumlu sonuçlanmıştır.
hesabın var mı? giriş yap