şükela:  tümü | bugün
  • türkiye de güneş sigorta ve başak sigortanın ortağı olan fransız sigorta şirketi. bizler onu genelde ispanya liginde maç izlerken kalenin yanında yerde yatan reklam tabelalarından tanırız.
  • - nasıl ama?
    - grupamamaaaa!

x13 şeklinde söylenen bir tezahüratı vardır. amigo da acun zaten.
  • kesinlikle bu sigorta şirketini kullanmayın, kullandırtmayın. insanı insanlıktan çıkarır, rezil ederler.
  • double penetration çağrıştıran marka
  • full kasko yaptırıp dünya kadar para verdikten sonra, kaza yapılırsa, arabanın servis süresi kadar araba temin edilir. ancak bu 7 gün ile sınırlıdır. kaza yaptım 2 gün sonra araba verdiler, 4 gün sonra aldılar çünkü arabanın tamir süresini eksper 5 gün belirlemiş. bugün 11. gün ve arabam hala serviste. ve ben arabasızım. konuşmaya çalıştım, müşteri hizmetleri susuyor. tek suçlu serviste çalışan çırak çocuk:) uzak dur yurdum insanı.
  • hiç de sanıldığı gibi "kötü" bir şirket değildir.
    arabam yanmak suretiyle kullanılamaz hale geldi. sanmıyorum ki bu kadar sorunsuz bir süreç yaşardım başka sigorta şirketi olsa. groupama sigorta bence türkiye'deki en iyi sigorta şirketlerinden biridir.
  • "sigorta+groupama farkı" sloganıyla türkiye sigorta sektöründe 5. sırada yer alan fransız kökenli şirket.
  • biz nasıl sigorta yaptırmamak için on saçma neden sayabiliyorsak onlar da ödememek için sayabiliyor.
  • sağlık konusunda uzak durmak gereken şirket. allianz'da asla yaşamadığım sorunları yaşadım bir yıllık birlikteliğimiz boyunca. geç provizyon, yersiz retler, mahkemeler ile filan uğraştım. kısaca sağlık sigortası yapacaksanız uzak durun.

not: ha bi de ödeme almanız yılları bulabiliyor bazen.
  • uzun yıllardır en kapsamlı kasko paketini seçmeme rağmen, arabamın yolda kalması sonucu yaşadığım sıkıntıları bir nebze daha arttıran, kanı beynime sıçratan, şiddetle uzak durulması gereken sigorta şirketi.
    (bkz: kasko)