• bana 2 aydır lanet ettiren rezil firma. çıldırmak üzereyim.

bundan 2 ay önce aracımı ankara tepe prime ın önüne park etmiştim. biraz alkol aldığım için araba kullanmak istemediğimden eve taksiyle döndüm. ertesi sabah gittiğimde aracım yerinde yoktu. şaşırarak güvenliğe sorduğumda gece bir aracın benim aracıma süratli bir şekilde çarptığını arabamın merdivenleri aşıp tepe prime ın içine kadar girdiğini ve perte çıktığını söylediler. olay gece 4 de olmuş sabah polisler gelmiş tutanak tutulmus olay yerini kamera çekmiş görüntüler mevcut, aracım parka çekilmiş hatta yerler bile temizlenmişti, sanki hiçbir şey olmamış gibi.

durum şöyle olmuş hırsız eve giriyor araba anahtarını çalıp arabayı kaçırıyor, sonra benim park halindeki arabama çarpıp kaçıyor. yani karşı taraf da mağdur durumda.

tabi ki çok üzüldüm hiçbir suçum yoktu, bi sabah kalkıyorum ve pat arabam yok. aracımı parktan servise çektirdim. polise gittim ifade verdim, gerekli evrakları servise verdim yapılacak işlemi anlattılar bana. exper gelecek bakacak %99 pert bu diyecek (arkadan çarpılıp ön koltuga kadar preslenmiş) bana aracımın 2. el piyasasına göre bir fiyat verecekler ve ben arabamı satmıs gibi olacağım, anlaşacağız. ve bu işlemlerin 30-40 gün süreceği söylendi. bekledim experi aradım sık sık işlemleri takip ettim o işini tamamlayıp sigortaya devrettiğini söyledi bu sefer sigortayı aramaya başladım şuydu buydu onu bekliyoruz sunu onaya gönderiyoruz derken yaklaşık 50 gün de böyle geçti. şuan 2 ay oldu ve ben hiçbir bilgiye ulaşamıyorum. genel müdürlüğü her aradığımda bana robot gibi aynı şeyi söylüyorlar biz sizi arayacağız, ama kimse aramıyor.

en son benim aracımla ilgilenen uzman benden karşı tarafın aracının calınmış oldupğuna dair çalıntı ihbar tutanağını bide yüzsüzlükle evden de bir şey çalındıysa bunların listesini istedi. size zahmet diyor güya uzman. ki ne alaka benim mi aracım çalındı bunu bana soruyorsun. sırf işlem biraz hızlansın diye gittim karakoldan rica edip aldım tutanağı ilettim bunlara. şuan hala 10 gün geçti bu arada hala evrak bekleniyor deniyor bana. ilettim sizin yapmanız gerekeni ben yaptım evrağı teslim ettim ama yok hala bekleniyor. sanırım oraya kadar gidip bundan sonraki işlemi de benim yapmam gerekiyor.

işin gerçeği kimsenin bu konuyla ilgili net bir bilgisi yok, beni daha fazla ne kadar magdur edecekler sonunda ne olacak ve ne zaman olacak benim ne yapmam gerekir... yok. ancak şu gerçek ki bu şirket poposunu kaldırıp kendi görevini yerine getiremeyecek kadar son derece tembel ve birbirlerinden bağımsız çalışanlara sahip. hiçbir soruma cevap veremedikleri gibi her seferinde eksik yanlış tutarsız bilgilerle beni oyalıyorlar. hiçbir şekilde güven teşkil etmiyorlar. sonunda da aracımın ederinin yarısını bana vermeyi teklif ederlerse hiç şaşırmayacağım. dava yolu görünüyor yani.

kredi çekmiştim 0 araç almak için arabamı satmaya çalışıyodum, böyle bir olay oldu şuan araba alamıyorum buradan param gelmeden. evimle işim arası 20km ve herhangi bir toplu taşıma yok sürekli taksi. mağduriyetim önü belirsiz bir şekilde devam ediyor. ve benim elimden hepsine küfretmekten başka bir şey gelmiyor. en son benden olay yeri kamera kaydını da istediler popoyu kaldırıp gidip almak yerine evet yine benden istiyorlar. üstelik polis tutanağı var olay böyle böyle diye yok arkadas kamera görüntüleri. e gidip niye almadın istek yapacağız. kriz geçirmemek mümkün değil.

bu konuyla ilgili özellikle sigorta hasarları konusunda bilgi sahibi olan beni yönlendirebilecek biri varsa ve bana ulaşabilirse çok sevinirim.

sonuç olarak groupamadan uzak durun. sakın sakın sakın ama sakın bu firmaya bulaşmayın. evet sigorta şirketleri her zaman işi yokuşa sürer ağırdan alır ama groupama kadar kötüsüne denk gelmemiştim. o çalışanlar o sistem daha kötü nasıl olabilirdi bilmiyorum. ya dünyadan haberleri yok hepsi gerizekalı ya da çok iyi organize olmuş bana gerizekalı takliti yapıyorlar.

groupamadan uzak durun. deseler ki bedavaya yapıyoruz siz yine de uzak durun. çok ciddiyim.
  • double penetration çağrıştıran marka
  • kesinlikle bu sigorta şirketini kullanmayın, kullandırtmayın. insanı insanlıktan çıkarır, rezil ederler.
  • saçma sapan bir sigorta şirketi.

bayram dönüşü arabam bozuldu ve yolda kaldım. kaskoyu aradım durumu anlattım. bursa ya yakın bir yerde yolda kaldığımı arabamn çekilmesini istediğimi söyledim. sizi arayalım bilgi verelim vb şeyler söylediler. bu sırada bir de yetlili servisi aradım. onlara da durumu anlattım kaskodan daha yardımcı davrandılar, anında cevapladılar. dönüp tekrar kaskoyu aradım yine yarım ağz havada cevaplar verdiklerini görünce işi servis ile daha hızlı çözeceğimi anladım.
    kaskoyu tekrar tekrar arayıp bir sürü soru sordum ve gecenin bir yarısı kaskom olmasına rağmen hiç yardımcı olmadıklarını şikayet edeceğimi söyledim. yine aynı gevşeklikte konuşmaya devam ettiler.

ikinci bölümde araç yapılırken ikami araç istedim arabanızı eksper görmeden veremeyiz dediler. kaç gün hakkım var diye sordum . önce 7 gün dediler sonra tekrar aradım 14 gün hakkım olduğunu söylediler. aracı getiren şirket 7 gün sonunda hakkımın bittiğini söyledi.kaskonun durumdan haberi yok ya da bilgi vermek için asla aramıyorlar. defalarca arayarak güvenmediğim için aynı soruları sormuştum ama hep cevap arkadaş yanlış aktarmış şeklinde.
    arabamın hasarının bir kısmını ödediler devamını kullanıcı hatası deyip ödemeyeceklermiş. 1 haftadır da servise kasko ile süreci sonlandırın diyorum bir türlü onay alamadılar. bugün artık onay için tekrar tekrar aradığımda kaskoyu yaparken meslek indirminden faydalandığımı ve mesleğimi belgelememi istediler. diplomamı ve işe giriş bildirgemi attım. pardon anomim şirket indirimi almışsınız onu belgeleyin dediler sgk dökümümü attım .kasko yapıldığı tarihte çalıştığınızı kanıtlayın dediler saçma sapan bir sürü evrak istediler hepsini yolladım. kasko yapılırken neden istemediniz diyorum atlanmış diyorlar.
    zar zor bugün arabamı aldırdım çekici ile istanbul a geliyor . şu araba işini çözüp sonra da kaskoya nasıl dava açıp uğraşıyorum, göreceğiz.

ömrümde böyle saçma şirket görmedim bedava yapsalar bile uzak durun.
    bu arada duyduğum bilgilere göre şirketin mali durumu da pek iyi değilmiş.
    bu şirket ile çalışırsanız her an batmış bir şirketten kaskoya sahip olabilirsiniz.

uzak durmanızı tavsiye ederim.
  • 9 yıl düzenli olarak bu firmaya prim ödedim ve bu sene araca park halindeyken arkadan vurdukları ve kaçtıkları için ilk defa yardımlarına ihtiyaç duydum ama ortada yardım falan yok. süreçteki tek muhatabınız, her şeye "onu biz bilmeyiz, ona biz karışmayız" diyen auto king firması. ilk önce 2-3 haftadan önce aracı alamayız çok sıra var dediler. 2 haftanın sonunda arayıp sol stop parçasını kasko temin edemedi, 6 ay beklerseniz yurt dışından gelir dediler. siz bulursanız o da olur dediler. ben tam olarak bunun için kasko yaptırıyorum zaten, kendim uğraşmamak için. ama mecburen köşe bucak parçayı aramak zorunda kaldım. bir siteden online satın aldım ama 1 hafta sonra olmayan ürünü sattıklarını öğrendim. en son yetkili servisteki son parçayı buldum ama bakalım. yetkili servis baykoçlar paramı aldı ama ürünü satın alıp almadığım belli değil. başka bir şube aynı anda ürünü çektiyse ben alamazmışım. yani aynı sinema koltuğunu sonsuz sayıda insana satabiliyorlar, oluşabilecek mağduriyet de kimsenin umrunda değil. özetle türkiye'de işini hakkını vererek yapmaya çalışan insan yok gibi bir şey. her şey er ya da geç eziyete dönüşüyor. kısaca kasko firması, yetkili servis, onarımcı üçgeninde bir rezalet yaşattılar bana.

tanım: beni maddi ve manevi mağdur eden ilgisiz firma.
  • full kasko yaptırıp dünya kadar para verdikten sonra, kaza yapılırsa, arabanın servis süresi kadar araba temin edilir. ancak bu 7 gün ile sınırlıdır. kaza yaptım 2 gün sonra araba verdiler, 4 gün sonra aldılar çünkü arabanın tamir süresini eksper 5 gün belirlemiş. bugün 11. gün ve arabam hala serviste. ve ben arabasızım. konuşmaya çalıştım, müşteri hizmetleri susuyor. tek suçlu serviste çalışan çırak çocuk:) uzak dur yurdum insanı.
  • biz nasıl sigorta yaptırmamak için on saçma neden sayabiliyorsak onlar da ödememek için sayabiliyor.
  • kesinlikle uzak durulması gereken sözde sigorta şirketi.

groupama kasko

28.05.2016 tarihinde yaptığımız kaza sonucu oluşan hasarı binbir bahane uydurarak bugün itibariyle reddetmiş şirket.

"olayın belirtilen şekilde olmayacağı tespit edilmiştir" diyor.
    bana yolladıkları açıklamada.
    nasıl tespit ettin biz araçta 5 kişiyiz hepsinin beyanı, diğer araç sahibinin beyanı hepsi yalan sizinki doğru.

buraları okuyan varsa kesinlikle yaklaşmasın bu kasko şirketine hem iki ay beklettiler hem de aracınızı siz yaptırım diyorlar.
    çıldıracağım.
  • bu seneki şirket içi yılbaşı kutlamasını maslak merkez binasının giriş katında yapan fukara firma.
  • 7 yıldır ödediğim bireysel emeklilik sigortasının aslında kişisel birikim sigortası olduğunu yeni öğrendiğim sigorta hedesi. neymiş efendim 3.000 tl kesinti yaparlarsa bes'e çevirebiliyorlarmış sağolsunlar.
hesabın var mı? giriş yap