şükela:  tümü | bugün
  • psn plus eylül ayı bedava oyunları içinde bulunan saçma sapan oyun.
  • ubisoft artık aaa oyunları bıraksın da şöyle sanatsal şeylrle uğraşsın.(bkz: child of light) ve (bkz: valiants hearts)'ın izinden gitsin.

    oyun ne sıkıcı ne çok iyi...ama oyun yavaş sanki slow motion ile çekmişler gibi...oyunda bud isimli aptal bi robot var robotun asıl amacı kendi ırkını korumak için yeni ırklar keşfetmek ve onların enerjisinden yararlanmak. galaksi galaksi seyahat eden bu ufak robotun eli ayağı bir değil, iki dakika dik duramıyor. star plant atlı fasulye sırığını bulduktan sonra ise bu fasulye sırığından yararlanabileceğini düşünüyor. oyun içerisindeki tek amacı ise bu uzaylı bitkisini kökünden, gemisine kadar uzatmak.

    aslına bakarsanız oyun full tırmanmakla ve yere düşmekle geçiyor. çevre detayları yaratıcı (fakat yeterince değil), bud'ın kimliği ilginç, ilerleyiş saçma derecede değişik. ama ne yazık hiçbir şekilde beklentileri karşılayan, dikkati çeken bir yanı yok.sonuçta plus üyelerine bedava denemeye değer...
  • ubisoft firmasının çıkardığı fantastik öğeler içeren oyun.

    oyunda "b.u.d" isminde bir robotu kontrol ediyoruz. robotumuzun, hayali bir gezegene ışınlanmasıyla hikaye başlıyor. hikayenin ana konusu, ışınlandığımız gezegenin fauna ile florasını araştırıp gemiye veri yollamak ve dev bir sarmaşığı büyütüp ona tırmanarak yörüngedeki uzay gemisine ulaşmak.