şükela:  tümü | bugün soru sor
  • abc kanalında yayınlanan black-ish dizisinin freeform kanalında yayınlanan uzantısı*. başta adının college-ish olması planlanıyordu ancak prodüksiyon sürecinde şimdiki adını* aldı.

    ilk 5 bölüm itibariyle kendi ayaklar üzerinde durabilen ve ana dizisiyle aynı kitleye hitap etme kaygısı olmayan bir dizi olduğunu gösterdi.

    ana dizideki johnson ailesinin en büyük kızı olan zoey'nin üniversite maceralarına odaklanıyor. kendisine de her telden çalan bir grup arkadaşı eşlik ediyor.

    kahkaha efekti olmaması artık komedi dizileri için çok rastladığımız bir durum olsa da benim için hala büyük bir artı. dördüncü duvarı* yıkan bir dizi olması ise herkesin hoşuna gitmeyecek bir özellik olsa da ben beğendim.

    kısacası özellikle 30 yaş altına hitap eden, bana göre çerezlik olmanın bir tık üstünde sevimli bir dizi. tavsiye ederim.
  • ilk çıktığı zamandan beri black-ish takip eden birisi olarak henüz başlama fırsatı bulamadığım spin-off ama zoey karakterini de oynayan aktrisi de çok sempatik bulduğum için şu boş olduğum günlerde başlamayı umuyorum.