şükela:  tümü | bugün
 • boy uzatıyor diye milleti dolandırmanın yeni yöntemi. otuz yaşında adamlar boyum uzadı falan diye yorum yazmışlar bir de. şeyinize sürün bence orda faydalı olabilir
 • amazon da muadil ilaclari eklem sorunu olan yasli insanlar ve gelisim cagindaki gencler kullaniyor.

  hic usenmedim amazon' daki yorumlara baktim ve gelisim doneminde olan 12-16 yas araligindaki genclerin 6 ay kullaniminda boylari ortalama 5cm kadar uzamaktadir.

  malesef esek kadar olmus arkadaslar icin yorumum boyunuz uzamaz ama mideyi bozabilirsiniz.

  ytd.
 • şu sıralar neredeyse bütün instagram sayfalarında reklamları dönüyor bunların.

  koca koca adamlar 30 yaşından sonra boyunun uzayacağına inanıyor ya da inandırılıyor.

  kanmayın böyle dolandırıcılara hadi sağlığınızı düşünmüyorsunuz paranıza acıyın en azından. sokağa atsanız daha iyi belki ihtiyacı olan biri bulur.
 • yeni dolandırıcılık yöntemi. kıkırdak dokusu kemikleşmiş insanların boylarını uzattığını iddia eden ilaç markası.
 • bende instagram'da görenlerdenim. açıkçası inandırıcı gelmedi bana. bir de ekşi de yazılanlara bakmak istedim ki yazilan bir kaç yorumun benim gibi olduğunu gördüm. ayrıca reklamı yapılan bu ürünün sayfasında yorumlar kısmı kapalı. velhasıl kelam aklımı kurcalayan durumu kendi açımdan dolandırıcılık olarak yorumluyor ve uzak duruyorum.
 • ınstagram’daki kalabalık sikik sayfaları takip etmeme sebeplerimden biri de böyle uyduruk ürün reklamlarına denk gelmeme isteğim. sadece belki birileri beynini kullanır ve internetten araştırır diye yazıyorum. burada denk gelsin, okusun.

  abi resmen boyu şu kadardan şu kadara uzadı diye yalandan örnek gösterilen insanların içinde 194cm adam var. bu bile yeter siktir çekmeye. 1.94 boyu olan adam neden boyunu uzatmak için ne idüğü belirsiz bi şey kullansın lan hasta mısınız siz? yetişkinlerin boyunun uzaması için bunun hastalığıyla doğmuş olması lazım. bu hastalığı taşıyan insan da zaten en az iki metre falan oluyor. 18 yaşına gelmeden.

  pilates gibi yöntemlerle duruş düzelterek uzatılan boyu hariç tutuyorum. o uzamaktan sayılamaz. lan hepsini geçtim, diyelim ki boy uzatan ilaç yapıldı. bu ilacın instagram’dan satılacağına inanacak kadar geri zekalı olmayın bari.