şükela:  tümü | bugün
  • boy uzattığı iddia edilen usaden ital denilen ilaç gibi bişiymiş bana palavra gibi geliyor
  • boy uzatıyor diye milleti dolandırmanın yeni yöntemi. otuz yaşında adamlar boyum uzadı falan diye yorum yazmışlar bir de. şeyinize sürün bence orda faydalı olabilir
  • amazon da muadil ilaclari eklem sorunu olan yasli insanlar ve gelisim cagindaki gencler kullaniyor.

hic usenmedim amazon' daki yorumlara baktim ve gelisim doneminde olan 12-16 yas araligindaki genclerin 6 ay kullaniminda boylari ortalama 5cm kadar uzamaktadir.

malesef esek kadar olmus arkadaslar icin yorumum boyunuz uzamaz ama mideyi bozabilirsiniz.

ytd.
  • şu sıralar neredeyse bütün instagram sayfalarında reklamları dönüyor bunların.

koca koca adamlar 30 yaşından sonra boyunun uzayacağına inanıyor ya da inandırılıyor.

kanmayın böyle dolandırıcılara hadi sağlığınızı düşünmüyorsunuz paranıza acıyın en azından. sokağa atsanız daha iyi belki ihtiyacı olan biri bulur.
  • yeni dolandırıcılık yöntemi. kıkırdak dokusu kemikleşmiş insanların boylarını uzattığını iddia eden ilaç markası.
  • bende instagram'da görenlerdenim. açıkçası inandırıcı gelmedi bana. bir de ekşi de yazılanlara bakmak istedim ki yazilan bir kaç yorumun benim gibi olduğunu gördüm. ayrıca reklamı yapılan bu ürünün sayfasında yorumlar kısmı kapalı. velhasıl kelam aklımı kurcalayan durumu kendi açımdan dolandırıcılık olarak yorumluyor ve uzak duruyorum.