şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: hepsi)
 • fazlasıyla gore ögeler içeren bir black metal grubu. kliplerini izlemeyi midem kaldırmıyor.
 • "grup çıktığı günden bu yana birçok ödül almış ve başarısını hâlâ devam ettirmektedir." [https://tr.wikipedia.org/wiki/hepsi https://tr.wikipedia.org/wiki/hepsi] (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

  bitti dememiş miydiniz?
 • çocukluğumda winx club ile beraber büyük yere sahiplerdi. şarkılarını söylerdik derslerde. ama şu an dağılmıştır. bu ülkedeki her şey gibi istikrarı tutturamamıştır.
 • 3 arkadaştık. mahallemizin en güzide sitesinde idik. ufacıktık. ben cemre’ydim en yakın arkadaşım yasemin’di. kendinden coşkulu diğer arkadaşımız da eren olmuştu. gülçin yoktu. harıl harıl grubumuzun gülçin kontenjanını doldurmak için mahallede araştırmalara başladık. en nihayetinde gülçin olacak birini bulmuştuk.

  her gün buluşup dans koreografileri hazırlıyorduk. şarkılar yazıyorduk. mahallemizin canayakın teyzeleri gelip bize poğaçalar, börekler getiriyordu. sabahın erken saatlerinden itibaren çalışıyorduk çünkü. okulumuzun müsamerelerine hazırlanıyorduk. bu olaylar olurken grubumuzun gülçin’i olan kızın ailesi başka bir mahalleye taşınma kararı aldı. gittiler. sonrasında tekrardan yeni bir gülçin aramaya başladık. eski grup üyemizden daha sadık olabilecek birini bulmuştuk. yeni taşınmışlardı mahalleye. hemen konuştuk anlaştık grubumuza aldık tekrardan. kendisi sonra psikolojik olarak grupta çok yıprandığını söyleyip ayrıldı gruptan. bizim de gülçin’imiz her seferinde bizi terk ediyordu. grubumuz faal olan süresi içinde tam 3 gülçin eskittik. gülçin’den yana gerçek grup üyelerinin de beli doğrulmadı.

  tüm bunlar yaşanırken çok çok eskilerde bozmadan evvel blogcu sitesi himayesinde bloglar açıyorduk. photofiltre, paint shop pro, animation shop gibi programlar öğrenip temalar, gifler, bannerlar, imzalar yapıyorduk. daha kaç yaşındaydık ki. şablonlarımız falan hep grup hepsi’ydi. kimi zaman winx club ile ilgili çalışmalarımız da oluyordu. çok çalışırdık, kendimizi bunlarla tatmin ederdik.*

  ne zaman asıl hepsi grubu’ndan gülçin ayrıldı gruptan biz de ayrıldık. tabi gerçekte yine arkadaşız ama o motivasyon o azim yok. geldik 21 yaşımıza. grubumuzun eren’i evleniyor önümüzdeki ay.

  yine de biz daha 10 yaşımızda falanken bizlere bu azmi yaşatan grup hepsi’ye teşekkür ediyorum. onlar sayesinde biz o zamanların blogcu’sunda fenomendik. yorumlarca istek gelirdi. çabalardık bir şeyler için. güzel zamanlardı.

  bizim grubumuzun en sevdiği grup hepsi şarkısı ise kalpsizsin. dansına kadar her şeyini yapıyorduk.
 • şura (bkz: hepsi)