şükela:  tümü | bugün
 • link editi:http://www.paramedya.com/…ankada-dallas-gibi-iliski

  efendim bes kisi olduklari ve maillerinden ifsa olduklari soylenen calisanlardir. tazminatsiz kovulan ekip sex e devam ediyorlar mi bilinmez ama hukuki yonden bakarsak bence ne ise iade davasini kazanabilirler ne de tazminatlarini alabilirler. normal sartlarda da zor olan bu ihtimal mevcut iktidar yargisinda imkansiza yakin.

  neyse efendim ne bankanin ne subenin ismini biliyorum ama sektörde duyulmus durumda yakinda medyaya da duser.

  edit
  kaynagin ak got mu mi kara got mu olduğunu yakinda görürsün
  hukuki edit
  bir tek bir kisinin ya da iki kişinin sube disi iliskisi calisma duzenini etkilemiyorsa elbette isvereni ilgilendirmez ama ayni subede birden fazla personelin olagan disi iliskileri calisma duzenini bozabilir.
  edit te edit
  ben serbest calisan bir avukatim subem falan yok. bosanma davsina baktigim bankaci bir muvekkilim arkadaslari ile bu konunun geyigini yaparken tazminat konusunu merak ettigi icin sormak istediginde mevzuyu ogrendim. basligi tazminatsiz fesih yonunden tartisilmasi icin actim. isci isveren ilişkisinde batida dahi bazi konularda pek esnek davranilmiyor.

  seks yerine sex yazma sebebim baslik karakter sayisi. baslik grup seks nedeniyle kovulan banka subesi calisanlari olamadi.

  vay babani gemugune editi
  adam senin subendir o minvalinden yazinca dogrusunu yazalim dedik ben avukatim ci yeni yetme de olduk. he canim ben avukatım.

  ulan ne anlama ozurlu bir yigin oldu bu sozluk. konuyu ogrenme durumunu yazdık acilin ben doktorum oldu. mevzunun tazminatsiz atilma sebebi olup olmayacagini konusalim dedik benim bankaci karim sevgilim var diyen hassas hemşire beyler geldi. evet dostlar yalan soyledim olay bankada degil bir itfaiye grup amirligunde geciyor.

  bak kardesim ne banka ismi verdim ne de sube kaldi ki bilmiyorum olana inanip inanmama durumuna degil ozel diyebilecegin bu durumun isci isveren iliskisine dair sonuclarina odaklan tartis.
 • kaynak: göt

  banka çalışanları, maillerinin sürekli denetimde olduğunu çok iyi bilir. yani grup seks yapmak isterseniz bunu mail üzerinden konuşmazsınız.
  bu mailleri sadece bankanın kendisi değil, devlet de denetler. en sık denetlenen kurumlardan olan banka çalışanları da bu tufaya düşmez.

  bir diğer nokta da çalışma saatleri içerisinde yapılmış olmalı bu eylemin. eğer çalışma saatleri içerisinde yapılmadıysa kimse tazminatsız kovamaz.

  yalan haberdir.
 • grup sex konusunda bir sey dememekle beraber, mumkun olduguna inandigim olay.

  daha once bir haber okumustum. is yerinde ask yasadiklari, e-postalari araciligi ile kanitlanan iki sevgili, is icin verilen e-postalarini mesai saatleri icinde, amac disi kullandiklari gerekce gosterilerek is akdlerine son verilmis ve mahkeme is vereni hakli bulmustu.

  benzer bir olay. basta da belirttigim gibi grup sex olmasa bile bu yazismalar delil olarak kullanilip isten cikarilmis olabilirler.
 • yozgat falan değildir inş...
 • neler dönmüş serhat yaa..
 • adana' da yaşanmış ise şaşırmam dediğimdir. okuyan adanalıları tenzih ederek açıklamam gerekli ki son yıllarda swing akımının halay başını adana çekmekte. sürekli haber siteleri ve gazeteler adana' da dönen toplu sikiş haberlerini yapmaktalar.

  edit: yazım yanlışı, imla, noktalama işareti, anlatım bozukluğu vs... grup sex deyince elim ayağıma dolandı amk.
 • bence söylendiği gibi bu sektörde duyulmadı bizzat duyulması için konuyu servis eden kişinin şubesinde olan olay.
  biz senden duyduk , muhtemelen senin tanıdıkların.

  grup seksin suç sayan zihniyetin işten çıkarması, 1,3,5 sayılarına tekabül ediyorsa grup olamaz mantık dışı diye savunma yapın

  edi; tmm editleme, inandık sen olaydan bağımsızsın
 • adana 1.05
  konya 1.45