şükela:  tümü | bugün
  • bir türkiye gerçeği. her erkeğin fantezisi ve ölmeden önce yapılacaklar listenin başı olan grup sekse ulaşmak neredeyse imkansız. çevremde de daha yapanı görmedim. ffm'yi radyo frekansı sana erkekler mevcut. ne yazık ki bu şanlı aktiviteyi yaşamadan öleceğiz.
  • olsun huriler var, öbür tarafta artık.
  • 2 kere reddettiğim tekliftir. neden yaptım bilmiyorum. birilerinin hakkını heba ettiğim için özür dilerim. 3. de affetmem.
  • boyum uzamadı. baştan söyleyeyim..
  • yaptım diyen de yapmamıştır zaten çok şey etmeyin. orta doğu'da bu içeriğe uygun bir tarikata mensup değilseniz imkansızdır.
  • turnuva yapsak, bay geçerim.
    o derece şanslıyımdır, perspektifinize göre değişir gerçi.
  • 2 erkek bir hatunla yapılmaması gerekir,tam kadını kıvama getirmişken adamın çükünü görmek gerçekten iğrenç ama iki kadın arasında tek olmak müthiş olurdu.
  • bizim şirkette sıradan bir gün. genel müdür il müdürünü , il müdürü beni. ben altımda kimi denk getirirsem.
  • arkadaşlar bir dünya şey denedim. emin olun her şeyin sonunda denemiş olduklarınızın tadıyla değil, denemediklerinizin hevesiyle yaşıyorsunuz. yani insan için yaptıklarının değil yapmadıklarının önemi var. bu yüzden çok da önemli değil. o an güzel evet (kişiye göre değişir) ama sonrası için sizi ileriye taşıyacak önemli bir etkinlik de değil.