şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: orji)
    (bkz: orgy)
  • multiplayer oyun oynamak gibi bir şey
  • banka subelerinde merkezi vezneye verilecek paranin hazirlanma asamasi icin de kullanildigi olur. ama birden bire soylendiginde musteriyi kendinden alir goturur.

musteri: x beyle goruseyim ben en iyisi.
    ben: x bey grup yapıyor su anda 10 dakka sonra arayin.

musteri kendinden gecer kopar gider.
  • 3d dünyasında, seçili olan objeleri tek bir çatı altında toplama işlemine de denir. bu sayede, binbir türlü dalgamotoru, tek seferde hareket ettirebilir ya da değiştirebiliriz. gruplu çalışmak, ve hiyerarşik bir liste oluşturmak milyonlarca poligonluk bir sahnede en mantıklı davranıştır.

mantıksız olan ise, yeni kullanmaya başlanan bir programda nasıl grup yapılacağının bilinmemesi üzerine, google'a hayvan gibi "grup yapmak" yazıp aramayı başlatmaktır. herkes iyi niyetli değil, dünya çıkar dünyası. insanların birbirini sikmeye çalıştığı jungle olmuş anasını satayım.

nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde, kendimi şanslı hissediyorum'a basmışım. ilk girdiğim site:

grup-yapmak-istiyor.us diye bir şey çıktı. ofiste, elimi ayağımı koyacak yer bulamadım, şimşekler çaktı beynimde. adamlar hastaruh gibi site yapmışlar lan bu iş için. manyakçasına. tertemiz ofis geçmişimde, bir leke gibi kaldı grup-yapmak-istiyor.us. siliverdim tüm geçmişi, o binbir zahmetle bulduğum harikulade sitelerin üzerine soğuk su içtim. grup yapmak istiyorlarmış, bak hele.

gruptan beklediğiniz verimi alamazsanız, nebokyedik.biz diye de site açın.
  • sanki herkes sütten çıkma ak kaşık bir ben açık düşmüşüm. dünyada grup yapan tek kişi bensem, ben bu siktimin grubunu kimle yaptım allahaşkına? siktimini ülkesinin ikiyüzlü riyakar ahlakı. herkes her şeyi yapsın**, sadece günah keçileri* dövülsün.

(bkz: grup seks/@ibisile), oynaştay, sikiştay