şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ulan zaten gitsen de alacak bir şey bulamıyorsun ki. 4. yıldızı takmışız ne adam gibi bir tişört var ne forma. başkaları olsa 100 trilyon para yapardı 3 ayda.
 • eskişehirsporlu olarak desteklediğim kampanya.
 • ya siz rvp ile burak yılmazı kıyaslasanıza
 • adam kayseri'de oturuyor ve gs store'u boykot ediyor. ülkemin güzide stadyuma hiç gitmemiş tv holiganları...
 • bütün kalbimle katıldığım kampanya
 • (bkz: #52674210)

  ben demiştim demeyi pek sevmem.
 • bu adamların artık bir şeyi anlaması gerek. evet ben taraftarım ama aynı zamanda da bu kulübün "müşteri"siyim arkadaş. ben senin değil sen benim peşimden koşmalısın.

  "karlı fırtınalı yollarda, titreyerek takım beklemek, bombok statlarda yazın sıcağında kışın ayazında maç izlemek, ne olursa olsun ölümüne kulübü desteklemek, paçavradan hallice ürünlere-sırf renkleri için- bir çuval para bayılmak" gibi şeyler 2000'li yıllarla beraber bitti. insanlar artık "rahat" istiyorlar. güzel statlarda, rahat koltuklarda maç izlemek istiyorlar. taraftarı oldukları kulübün mağazasına girdiklerinde kaliteli ürünlere para verip almak istiyorlar. artık "kulüp için feda olsun" anlayışı kalmadı. yıllarca bu anlayışla kulüp yönetip taraftarı sömürdünüz ama artık piyasada iş yapmıyor bu "romantiklik". sahadaki top koşturucusu milyonlarca euro kazanırken, taraftara layık gördüğünüz 2 tl maliyetli kalitesiz t-shirt'leri kimse beğenmiyor, almak istemiyor. "nasıl olsa alırlar" uyanıklığınızdan ve takım sevgimizi suistimal etmenizden bıktık.

  tanım : uzun süredir kapısının önünden bile geçmeyerek katıldığım kampanyadır.
 • istemeden de olsa katıldığım kampanya. bu sene karabük maçından önce cevahir avm'deki gs store'a gittim atkı almak için. aman allahım, ne göreyim. doğru düzgün bir tane bile atkı yok. 1911 yılında fenerbahçe ile oynanan maçın atkısı var, kadıköy'de kupa kaldırdığımız maçın atkısı var. arkadaş normal bir atkı yok mu, herhangi bir güne ait olmayan? 0-0 biten maçın atkısını yapmışlar. yahu tamam o maçta şampiyon olduk da sonuçta maç 0-0 bitmiş ne diye ona özel atkı yaparsın ki? atkının üstünde fenerbahçe 0 - 0 galatasaray yazıyor.

  ne bileyim üstünde dümdüz galatasaray yazan atkı bile yoktu, şaka gibi. bir tane bile bulamadım, çıktım gittim. stadın önündeki tırdan aldım anca. oradaki çeşitler de çok fazla değildi. bu stattaki adamların atkılarına bakınca imreniyorum, nereden bulup aldınız onları, yeşillendirsenize.
 • aydın yılmaz'ın da sözleşmesini yenilerlerse bir beşiktaşlı olarak desteklediğim kampanya. adamlar geçmişler takımın başına, eş-dosta torpil uyguluyorlar.