şükela:  tümü | bugün soru sor
 • twitter'da dolaşan haberlere göre önümüzdeki sezon galatasaray'ın kuracağı söylenen, taraftarı biletix illetinden kurtaracak olan kuruluş. gerçekleşmesi halinde hem galatasaray hem de taraftarı için çok olumlu bir adım olur.
 • bizi biletix'e verdiğimiz %8'lik haraçtan kurtaracak ve galatasaray'a yıllık 1.5 milyon liradan fazla bir ek gelir sağlanmış olacak.

  ayrıca biletler de store'larda satılırsa mükemmel bir ürün satışı gerçekleştirilir. insanlar store'a bilet almak için gidince kesinlikle alışveriş de yaparlar. valla günün güzel haberi. tebrik etmek lazım.
 • olumlu bir gelişme... fakaat, biletix'ten online bilet alırken yaşadığınız sıkıntıları hatırlayın öncelikle. yeni kurulan bir sistem; aynı karın ağrısını uzun uzadıya yaşatır mı? bu önemli...
  ikincil olarak galatasaray store kasalarının arttırılması hatta galatasaray storeların ve galatasaray store tırlarının özellikle maç günleri daha aktif çalışması gerekecektir. neyse, umarım güzel bir ilerleme olur.
 • çalışan bir organizasyon olursa cüzi bir fark karşılığı diğer taraftarlara da hizmet vermesini düşlediğim çaba; adı değişebilir gerekirse; 100 yıllık rekabete apayrı bir dostluk rüzgarı eser. bu taraftar bir digitürk'ten bir biletix'ten kurtulunca çok mutlu olacak.
 • simdiden alan adlari satisa cikmaya baslamis, guzel olabilecek organizasyon.

  [http://www.gsticket.org/ http://www.gsticket.org/]

  [http://www.gsticket.net/ http://www.gsticket.net/]
 • izmir'deki lazio maçında yaşanan rezaletten sonra çok yerinde bulduğum ve desteklediğim bir karar. hizmet bedeli adı altında 5 tl ücret kesen ve hiç bir hizmet vermeden insanları kuyruklarda perişan eden, parasını ödediği halde biletini bastıramadığı ya da teslim alamadığı için maça giremeyip mağdur eden `biletix`den kurtulmak herkese yararlı olacaktır.
 • iyi bir şekilde işleyebilmesi için:

  1. çok sağlam serverları olacak, çökmeyecek
  2. herkesin kendi biletini basmasına müsaade edecek, öyle yok kurye bekle, yok git gişeden al diye milleti uğraştırmayacak
  3. adam gibi çalışan bir callcenter'ı olacak

  bunları yapabilirse taraftarını memnun eder. bir de başka organizasyonların bilet işine de girip kulübe ek gelir de getirebilirlerse tam olur.
 • zaten böyle bir oluşum kuruldu.

  https://www.gucumuzsizsiniz.com/